logo
Samsung Galaxy Tab A (2019) 10.1 Wi-Fi SM-T510NZSDXEZ

Samsung Galaxy Tab A (2019) 10.1 Wi-Fi SM-T510NZSDXEZ

47%
Samsung Galaxy Tab A (2019) 10.1 Wi-Fi SM-T510NZSDXEZ
Krátký popis: Parametry Samsung Galaxy Tab A (2019) 10.1 Wi-Fi SM-T510NZSDXEZ Popis produktu Užívejte si multimediálních možností ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: Tablety
Cena od:   5 290 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung Galaxy Tab A (2019) 10.1 Wi-Fi SM-T510NZSDXEZ

Popis produktu

Užívejte si multimediálních možností kompaktně, a přesto v té nejlepší kvalitě. Tablet Galaxy Tab A od značky Samsung nabízí vysoký výkon, kvalitní displej i pokročilé audio. Přístroj disponuje obrazovkou s 10.1palcovou úhlopříčkou, vysokou vnitřní pamětí, technologií Dolby Atmos i spoustou dalšího. Kromě inteligentního rozhraní se můžete těšit také na řadu užitečných funkcí. Tablet je vhodný i pro děti, neboť je vybaven speciálním dětským režimem. V neposlední řadě vás zaujme jeho kovové a decentní designové zpracování.

Minimalistický a nadčasový design

Pokud dáváte při výběru elektroniky přednost jednoduchému a čistému designu, tenhle tablet vás potěší. Galaxy Tab A se chlubí kovovým zpracováním a supertenkým tělem, jehož profil je pouhých 7,5 milimetru. Na každého pak čeká perfektní barevná varianta.

Displej s jasným vykreslením

Přístroj svým uživatelům nabízí kvalitní displej s 10.1palcovou úhlopříčkou a rozlišením 1920 × 1200 pixelů. Každý detail tak bude dokonale ostrý, jasný a zobrazený v těch nejlepších barvách.

Unikátní audio doprovod

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu nebo si užívejte skvělý zvukový doprovod při sledování filmů. Tablet je vybaven duálním reprodukčním systémem a technologií Dolby Atmos, která vám nabídne trojrozměrný prostorový zvuk. Každý tón bude dokonale čistý a bohatý.

Inteligentní rozhraní i užitečné funkce

Díky chytrému systému One UI se vám bude s tabletem pracovat ještě snadněji. Přístroj vám sám nabídne relevantní obsah, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Díky aplikaci SmartThings navíc můžete tablet snadno spárovat s dalšími chytrými zařízeními ve vaší domácnosti.

Bombastický výkon

Galaxy Tab A je vybaven osmijádrovým procesorem, 2gigabytovou pamětí a 32 gigabyty interního úložiště. To navíc můžete díky slotu na microSD kartu rozšířit až o dalších 512 gigabytů. Samozřejmostí je také výkonná baterie s kapacitou 6 150 mAh.

Vhodný společník i pro děti

Půjčte tablet i svým dětem, a to bez strachu a starostí. Zařízení je vybaveno speciálním režimem Dětský dům, který se postará o bezpečné prohlížení obsahu. Nabídne jim svět plný animací a vy budete mít vždy přehled o tom, co vaše dítě na tabletu dělá.

Top v kategorii