logo
Bosch MUM4880

Bosch MUM4880

89%
Bosch MUM4880
Krátký popis: Parametry Bosch MUM4880 Popis produktu MUM4880 obsahuje dynamickou planetovou převodovku, která dokonale promíchá vš ...
Výrobce: Bosch
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   3 190 Kč
Popis produktu

Parametry Bosch MUM4880

Popis produktu

MUM4880 obsahuje dynamickou planetovou převodovku, která dokonale promíchá všechny přísady až ke krajům. Velkoobjemová mísa vám poskytne dostatečně velký prostor pro zpracování vašich kulinářských nápadů a také jistě oceníte širokou nabídku kvalitního příslušenství všestranného využití, které vám ještě více usnadní a zpříjemní vaši práci v kuchyni. Příslušenství je také možno mýt v myčce na nádobí.

Dokonalé promíchání těsta

Díky elipsovitým pohybům a správné rotaci míchacích nástrojů jsou všechny přísady velmi důkladně promíchány, takže na okrajích mísy nezůstávají žádné zbytky těsta.

Široké spektrum příslušenství

Potřebujete masomlýnek, odšťavňovač citrusů, nástavec na míchání, nástavec na těstoviny, nástavec na odšťavňování ovoce nebo dokonce zmrzlinovač? Tento kuchyňský robot vám umožní v podstatě všechno, na co si vzpomenete. Vyberte si sami z širokého spektra příslušenství.

Více místa na těsto

Velká nerezová mísa s objemem 3,9 l nabízí pohodlné a všestranné použití a dostatečný prostor pro míchání až 2,0 kg těsta.

Maximální bezpečnost

Tento výrobek klade také zvláštní důraz na bezpečnost. Nedílnou součástí jsou kryty na nepoužívané pohony, bezpečnostní mechanismus pro míchací mísu, zvláštní bezpečnostní západka na víčku příslušenství a mnoho dalších funkcí pro zajištění aktivní bezpečnosti, včetně ochrany proti přetížení.

Top v kategorii