logo
Amica MV 627 AEGX

Amica MV 627 AEGX

93%
Amica MV 627 AEGX
Krátký popis: Popis produktu Myčka nádobí Amica MV 627 AEGX Moderní a úsporná A++ myčka nádobí šířky 60 cm v bílém designu s velkou kapacitou pro 14 sad nádob ...
Výrobce: Amica
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   7 490 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Myčka nádobí Amica MV 627 AEGX

Moderní a úsporná A++ myčka nádobí šířky 60 cm v bílém designu s velkou kapacitou pro 14 sad nádobí. Myčka má ve výbavě 7 mycích programů včetně automatického, krátkého nebo intenzivního programu. Oceníte jistě také funkci zónového mytí, funkci odloženého startu až o 24 hodin, systém sušení Hot Air nebo systém Aqua spray se třemi nezávislými sprchujícími rameny. Nechybí ani dětská pojistka, příborová zásuvka či ukazatele nedostatku soli a leštidla.

Flexi Space:

Sada inteligentních řešení, díky kterému můžete upravit prostor uvnitř myčky dle vašich potřeb. Myčky tak pojmou více nádobí, skládací prvky v koších umožňují navíc umístění hrnců a pánví, a díky systému Up&Down můžete nastavit horní koš i při plném zatížení.

XXL kapacita:

Spousta hostů – jedno mytí. Díky inovované konstrukci se do nových myček Amica vejde až 14 souprav nádobí. Velká variabilita nastavení jednotlivých košů umožňuje do myčky umístit různorodé nádobí, které právě potřebujete umýt. 3D mytí:

Vynikající čistící účinek poskytují tři různé úrovně sprchování. Toto řešení umožňuje, že voda dosáhne i do těžko přístupných míst. Střední a spodní rameno se otáčí v opačných směrech a díky dodatečné horní trysce se účinněji umyje nádobí v horním koši.

Maxi Space3 - třetí koš na příbory:

Pro komfort uživatelů firma Amica nahradila tradiční koš na příbory, umístěný v dolním koši, dodatečným samostatným košem umístěným nahoře. Umístění příborů do myčky bude snazší, a prostor, který získáme v dolním koši, lze využít optimalněji Koš na příbory je instalován na vodících lištách s plným výsunem. Díky tomu lze středovou část koše snadno vyjmout, a po vytažení příborů stejně snadno umístit zpět do myčky. MaxiSpace3, to je účinnost mytí, komfort uživatele a ještě větší kapacita myčky.

Aqua Spray - tři nezávislá sprchující ramena:

Dokonalý efekt garantují tři nezávislá sprchující ramena. Středová a horní ramena se otáčejí v opačném směru a jejich speciální konstrukce způsobuje, že proudy vody se vzájemně neruší. Díky dodatečné horní trysce - Aqua Spray - se voda účinněji dostává mezi nádobí umístěné v horním koši.

Odložený start 1-24 h:

Tato funkce umožňuje odložit start mycího procesu až o 24 hodin. Díky tomu můžete využívat například energeticky méně náročný noční režim.

Zónové (stréfové) mytí:

Plné možnosti mytí při částečném zatížení. Tuto funkci lez využít ve spodním nebo středním koši (dle výbavy modelu) a umožňuje mytí nádobí, i když je naplněn pouze jeden z košů. Toto řešení šetří čas a peníze.

Sušení Hot Air Drying:

Myčky Amica jsou vybaveny moderními systémy sušení, které značně zvyšují účinnost poslední fáze pracovního cyklu zařízení. Uvnitř se nekumuluje vodní pára a nádobí je ideálně suché a lesklé, bez skvrn a zaschlých kapek.

Maximální tichost:

Nejnovější technologie použité v myčkách Amica zajišťují velmi nízkou úroveň hluku. Nyní Vás myčka nebude rušit ani v případě, že je kuchyň propojena s obývacím pokojem.

Auto program 45°C-55°C:

Auto Program automaticky nastaví množství vody a teplotu dle stupně znečištění nádobí. Elektronický snímač po prvním omytí posoudí stupeň čistoty vody a pak zvolí optimální teplotu v rozmezí od 45°C do 55°C. Nemusíte tedy uvažovat nad volbou vhodného programu, aby mytí nádobí bylo efektivní a hospodárné.

Program Jemný 40 °C (Sklo):

Některé nádobí může být velice cenné. Proto jsou myčky Amica vybaveny speciálním programem určeným pro mytí nádobí, které vyžaduje speciální péči. Beze strachu tak můžete myčce svěřit sklo nebo porcelán.

Program Intenzivní 60°C:

Chcete-li mýt silně znečištěné nádobí, jako jsou např. hrnce s připáleným tukem, nestačí vám běžný program. Před mytím je totiž nutné nádobá předmýt. Oplach se provádí dvakrát v chladné a jednou v horké vodě. Intenzivní program s využitím maximální teploty mytí a zvýšené dávky mycího prostředku zajistí, že připálený tuk zmizí beze stopy.

Dětský zámek:

Dětský zámek zabrání změně nastavení myčky, když je myčka v provozu.

Elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla:

Elektronický indikátor vás upozorní rozsvícením kontrolky na ovládacím panelu na malé množství leštidla nebo soli v myčce.

Skládací prvky ve spodním koši:

Umyjte víc. Stačí pár jednoduchých kroků, abyste poskládali elementy (držáky) ve spodním koši. Získáte velký, rovný povrch pro většinu hrnců a pánví.

Skládací prvky v horním koši:

Uspořádejte horní koš dle svých představ. Držáky můžete sklopit rychle a bez námahy, což znamená větší pohodlí při mytí a ergonomii při práci.

Výškově nastavitelný horní koš:

Nevejdou se Vám vysoké sklenice do horního koše? Žádný problém! Díky systému Up&Down snadno snížíte či zvýšíte polohu horního koše i pokud je již naplněný.

Elektronický displej:

Moderní LCD displej informuje o aktuální funkci zařízení: zvoleném programu, aktivních funkcích a době zbývající do konce programu.

Nejvyšší třídy AAA:

Uplatněním inovativních řešení se myčky Amica umisťují v nejvyšších třídách účinnosti mytí a sušení i energetické účinnosti. Nádobí je díky tomu vždy ideálně čisté a Vaše účty za elektřinu a vodu jsou velmi nízké.

Energetická třída A++:

Moderní design není jedinou cestou ke spokojenosti zákazníka. Technicky vyspělé myčky Amica jsou dostupné v energetické třídě A++. Ve srovnání s myčkou třídy A činí úspora spotřeby energie myčky v energetické třídě A++ 64 kWh ročně, což je přibližně 70 mycích cyklů zdarma - při použití programu Eco 50.

Recenze Amica MV 627 AEGX (5)

Top v kategorii