logo
Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

91%
Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB
Krátký popis: Parametry Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB Popis produktu Xiaomi úspěšně rozvíjí své řady chytrých telefonů, které jsou dost ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   1 990 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

Popis produktu

Xiaomi úspěšně rozvíjí své řady chytrých telefonů, které jsou dostupné takřka pro každého zájemce a za dobrou cenu dokáží nabídnout překvapivý výkon a bohaté funkce známé i z dražších modelů. Ukázkovým zástupcem této kategorie je smartphone s označením Redmi 6A, který představuje odlehčenou verzi základního modelu Redmi 6. Nabídne čtyřjádrový procesor vyrobený moderní 12nm technologií, která zajistí nízkou spotřebu a vysoký výkon zároveň, prostorný 5,45palcový HD+ displej s širokoúhlým poměrem stran nebo například 13megapixelový fotoaparát s rychlým automatickým ostřením. Dále si oblíbíte spoustu dalších funkcí podpořených umělou inteligencí běžící na moderním a svižném systému Android Oreo s nástavbou MIUI. Vše najdete v pouze 8,3 milimetru tenkém elegantním těle.

Nejnovější technologie na dosah ruky

Srdcem celého telefonu je procesor, jehož čtyři jádra poskytnou dostatečnou výpočetní sílu i na hraní her. Hlavní předností čipu je ovšem moderní technologie výroby – 12nanometrový postup neznamená jenom další pokrok v miniaturizaci, ale také razantní snížení nároků na spotřebu energie při zachování původního výkonu.

Dlouhá výdrž

Vestavěná baterie se pyšní kapacitou 3 000 mAh, což představuje dostatek energie pro celodenní intenzivní využívání všech funkcí smartphonu. Při běžném použití se však zásluhou výrobní technologie procesoru a snadno aktivovatelnému úspornému režimu dostanete i na mnohem lepší časy.

Nevídaná podívaná

Jakmile vezmete Redmi 6A poprvé do ruky, zaujme vás jak širokoúhlý HD+ displej s živými barvami, tak i zpracování a celkový design telefonu. Displej s poměrem stran 18:9 o úhlopříčce 5,45 palce zabírá přes 80 % čelní plochy telefonu a oceníte ho při sledování oblíbeného filmu i při práci. Elegantně designované tělo vás zase ohromí svoji tenkostí zaoblenými hranami podporující pohodlné držení.

Okamžitě ostré snímky

13megapixelový zadní fotoaparát zajistí to, abyste každým stisknutím spouště získali vynikající momentku, o níž se budete moci podělit s vašimi přáteli. Citlivý snímač usnadní fotografování za přímého denní světla, ale i v nočním šeru, a o automatické ostření během zlomku sekundy se postará technologie PDAF. Těšit se můžete i na zkrášlovací a portrétový režim.

Umělá inteligence pro snadnější život

Výhody plynoucí z využití technologie umělé inteligence poznáte nejen při odemykání telefonu pomocí svého obličeje, ale život vám usnadní i při pořizování fotografií, přičemž dokáže rozpoznat zachycovaný objekt či scénu a v závislosti na tom upravit parametry snímku. Těšit se však můžete i na chytrý překladač, kalkulačku kalorií a mnohé další funkce.

Top v kategorii