logo
Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB

Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB

93%
Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB
Krátký popis: Parametry Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB Popis produktu Ačkoliv vás může mást nízká cenovka, nový zástupce šesté generace ř ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   2 990 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Redmi 6 3GB/32GB

Popis produktu

Ačkoliv vás může mást nízká cenovka, nový zástupce šesté generace řady Redmi od oblíbeného Xiaomi nabídne poctivou výbavu, která v mnohém vychází ze současných, řádově dražších vlajkových lodí. Navzdory všem očekáváním se můžete i u takto dostupného telefonu těšit na povedený duální fotoaparát s podporou umělé inteligence a výkonný osmijádrový procesor vyrobený moderním technologickým procesem, který spolu s vysokým výkonem přináší zároveň také nízkou spotřebu, a šetří tak drahocennou baterii. Ta se v Redmi 6 pyšní kapacitou celých 3 000 mAh, což pohodlně vystačí na celodenní využívání všech funkcí telefonu. Vše uvidíte na prakticky velkém displeji s HD+ rozlišením, který má pouze minimální rámečky, a naopak oplývá sytými barvami, jež skvěle ladí s tenkým stylovým designem zaobleného těla.

Duální fotoaparát s umělou inteligencí

Kombinace 12ti a 5megapixelového zadního fotoaparátu dává vzniknout úchvatným snímkům s rozostřeným pozadím, na kterých skvěle vynikne jakýkoliv předmět či osoba. Snímač primárního fotoaparátu navíc obsahuje nadprůměrně velké jednotlivé pixely, takže zachytíte mnohem více světla a živě saturovaných barev i za horších podmínek. Své také dodá umělá inteligence, která snímek dovede k dokonalosti citlivými úpravami.

Výkon pro práci i zábavu bez čekání

Výkonný osmijádrový procesor vnese do vaší práce i volnočasových aktivit zcela nové možnosti. Díky své výpočetní síle zvládne plynule zpracovat i náročné úkoly, včetně hraní her nebo spouštění více aplikací najednou, a zásluhou moderní 12nanometrové výrobní technologie zároveň ušetří drahocennou energii vaší baterie.

Design padnoucí do ruky

Hladké a ergonomicky tvarované tělo s útlým pasem a příjemně zaoblenými rohy se vám zalíbí na první dotek. Skvěle se na něm vyjímá tak akorát velký 5,45palcový displej pokrývající přes 80 % čelní plochy telefonu. Díky širokoúhlému poměru stran 18:9 a jemnému rozlišení HD+ na něm bude radost procházet internet, číst příspěvky na sociálních sítích i sledovat oblíbená videa či filmy.

Odemkněte pohledem

Zásluhou umělé inteligence se již nemusíte identifikovat PIN kódy, hesly či gesty. Pro odemknutí telefonu se stačí jen zadívat do objektivu předního fotoaparátu a jste na domovské obrazovce. Výhodou umělé inteligence je, že se stále učí, a tak vás bezpečně rozpozná i v jiných úhlech, při jiném nasvícení, s jiným účesem apod. Pro všechny ostatní je tu navíc spolehlivá čtečka otisků prstů.

Dual SIM a paměťová karta zároveň

Značná část telefonů dnes nabízí takzvaný hybridní Dual SIM, což ve zkratce znamená, že máte k dispozici jeden slot pro primární SIM kartu a druhý buď pro druhou SIM nebo pro paměťovou kartu. Xiaomi Redmi 6 však nabízí dva plnohodnotné sloty pro obě vaše SIM karty a navíc přidá nezávislé místo pro až 256 GB velkou paměťovou kartu.

Top v kategorii