logo
Xiaomi Mijia Quartz

Xiaomi Mijia Quartz

29%
Xiaomi Mijia Quartz
Krátký popis: Popis produktu Xiaomi Mijia Smart Quartz Hledáte elegantní hodinky, které kromě zobrazování času dokážou také počítat kroky? Pokud jste konzerva ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   1 990 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Xiaomi Mijia Smart Quartz

Hledáte elegantní hodinky, které kromě zobrazování času dokážou také počítat kroky? Pokud jste konzervativnější typ, mohly by vám vyhovovat chytré hodinky Xiaomi Mijia Smart Quartz. Na první pohled se jedná o běžné ručičkové hodinky, ale zdání klame a opak je pravdou.

Začněme funkcí krokoměru - Xiaomi Mijia Smart Quartz zobrazují ušlé kroky pomocí třetí ručičky. Stačí tedy jediný pohled a hned víte, jak na tom jste a zda byste se s ohledem na své zdraví neměli jít projít.

Odolné proti vodě

Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli, která vyniká svou pevností a současně nedráždí pokožku. K dispozici jsou tři barvy ciferníků, takže si můžete vybrat podle svého stylu a vkusu. Ručičky díky automatické kalibraci ukazují vždy naprosto přesný čas.

Při každodenním používání jistě oceníte odolnost hodinek Xiaomi Mijia Smart Quartz proti vodě a prachu dle standardu IP67, což v praxi znamená, že se nemusíte bát jejich poškození při sprchování nebo umývání nádobí.

Propojení s telefonem

Hodinky lze propojit s telefonem přes komunikační protokol Bluetooth 4.0. Tím jejich funkčnost výrazně stoupne - dokážou například vibracemi upozornit na příchozí hovor. Opačným směrem umějí posílat do aplikace v mobilu informace o ušlých krocích, takže můžete sledovat svou aktivitu.

Český návod na párování hodinek v sekci ke stažení.

Z dalších funkcí jmenujme například upozornění na hovor od důležitého člověka, varování před dlouhodobým sezením či budík, který díky používání vibrací nevzbudí všechny kolem, ale výhradně vás. Cestovatelé pak jistě ocení automatickou změnu času při překročení časové zóny.

Technické parametry

  • Značka: Xiaomi
  • Model: SYB01
  • Materiál: kůže, ocel 316L
  • Bluetooth: verze 4.0
  • Kompatibilní OS: Android 4.4, iOS 7.0
  • Délka náramku: 24cm
  • Voděodolné: do 3ATM
  • Baterie: CR2430, 270 mAh

Obsah balení: 1× hodinky Xiaomi Mijia Smart Quartz 1× uživatelská příručka

Top v kategorii