logo
Xiaomi Mi Notebook Air 13,3

Xiaomi Mi Notebook Air 13,3

89%
Xiaomi Mi Notebook Air 13,3
Krátký popis: Parametry Xiaomi Mi Notebook Air 13,3 Popis produktu První notebook společnosti Xiaomi vás velice rychle přesvědčí o ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Notebooky
Cena od:   19 990 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Mi Notebook Air 13,3

Popis produktu

První notebook společnosti Xiaomi vás velice rychle přesvědčí o své jedinečnosti. Stačí se začíst do skvělých parametrů čítajících vysoký výkon, nižší spotřebu energie nebo baterii s dlouhou výdrží a rychlým nabíjením. Výjimečný zvuk slibují reproduktory, na kterých se podílela rakouská firma AKG Acoustics. Odolný displej s ochranným sklem vám nabídne vysoký jas v jakýchkoli podmínkách. To vše je vtěsnané do nečekaně malého a lehkého přístroje, který sebou můžete nosit kamkoli, aniž by vám jeho váha snížila komfort.

Výkon, který vás překvapí

S tímto strojem se můžete těšit na rychlé zpracování procesů, vysoký výkon grafické karty, procesoru i operační paměti. To vše navíc s nižší spotřebou energie. K tomu klávesnice plné velikosti a 13,3" displej, který je chráněný celoplošným sklem. Perfektní připojení zajišťuje dvoukanálová Wi-Fi.

Maximální výkon v minimální tloušťce

Při vývoji Mi Notebook Air si inženýři dali za cíl dostat co nejvyšší výkon z co nejlehčího a nejtenčího přístroje. Proto použili speciální technologii při tvorbě základní desky a využili baterie s vysokou hustotou. Díky tomu váží pouhých 1,3 kilogramů a tloušťka je 14,8 milimetrů, takže s ním můžete snadno manipulovat jednou rukou. Zároveň zvládne i náročné úkoly bez jediného zaváhání.

Propracovanější grafika

Pro občasné hráče počítačových her je v zařízení dostupná dedikovaná grafická karta, se kterou si užijete mnohem detailnější grafiku a 3D hry se spoustou efektů bez zpomalení chodu systému. Společně s displejem, který disponuje Full HD rozlišením si tak můžete vychutnat lepší herní zážitek.

Dobře viditelný za všech okolností

Na 13,3" displeji se můžete těšit na čistý obraz s rozlišením 1920×1080 a s ultra tenkými rámečky, které zabírají pouze 5,59 mm. Obrazovka je navíc plně laminovaná, vykazuje lepší vlastnosti při použití venku i uvnitř a minimalizuje možnost oslnění. Přes celý displej je aplikované ochranné sklo, se kterým notebook dosáhne na Mohsově stupnici tvrdosti stupně 7.

Nečekaně dlouhá výdrž

Baterie s vysokou hustotou energie do 578 Wh/L dokáže udržet notebook v chodu až 9,5 hodin v kuse. Navíc podporuje rychlonabíjení, takže za půl hodiny zvýšíte výdrž baterie o 50 % celkové kapacity. Jestli často cestujete a nemůžete si dovolit ztrácet čas hodinami na nabíječce, jde o jasnou volbu.

Reproduktory na zakázku

Při vývoji svého prvního notebooku si v Xiaomi dali skutečně záležet na každém detailu. Proto i od reproduktorů můžete očekávat jen to nejlepší. Na jejich výrobě se podílela rakouská společnost AKG Acoustics a výsledek byl doplněn o technologii Dolby Audio Premium Surround Sound, která se postará o lepší basy a prostorový zvuk. Ať už chcete sledovat film, hrát hry, nebo poslouchat písničky, dočkáte se opravdu kvalitního poslechu.

Konektivita

V Mi Notebook Air najdete veškeré potřebné porty, ať už jde o USB-C, HDMI nebo USB 3.0 a výstup na sluchátka. Můžete tak snadno využít možnosti externího přehrávání videa, kopírování dat do jiného zařízení, nabíjení nebo připojení až dvou externích monitorů. Navíc můžete notebook snadno odemknout přes svůj náramek Mi Band 2, aniž byste museli pokaždé zadávat heslo.

Top v kategorii