logo
Xiaomi Mi AirDots

Xiaomi Mi AirDots

81%
Xiaomi Mi AirDots
Krátký popis: Parametry Xiaomi Mi AirDots Popis produktu Dopřejte si komfort zcela bezdrátových sluchátek za rozumnou cenu. Model ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   1 366 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Mi AirDots

Popis produktu

Dopřejte si komfort zcela bezdrátových sluchátek za rozumnou cenu. Model od proslulé značky Xiaomi se vyznačuje neuvěřitelně nízkou hmotností a vysokým pohodlím, takže sluchátka v uších skoro necítíte. A díky minimalistickému designu ani nijak nenarušují váš outfit. Přitom vás mile překvapí čistým stereo zvukem a nepřerušovaným spojením díky technologii Bluetooth 5.0. Dodávané pouzdro nejen ochrání sluchátka před ztrátou, ale především prodlouží jejich výdrž. Po vložení sluchátek dojde k zahájení nabíjení, po vyjmutí k aktivaci a spárování, můžete tedy okamžitě pokračovat v poslechu. S nabíjecím pouzdrem vydrží sluchátka hrát až 12 hodin. A nepřekvapí vás ani nečekaný hovor, díky integrovanému mikrofonu a praktickému dotykovému ovládání nebylo telefonování nikdy snazší.

Svobodný poslech

Nechte rozmotávání kabelů na jiných a pořiďte si bezdrátová sluchátka, která se obejdou zcela bez drátů. Spárování s vaším smartphonem nebo notebookem zvládnete bleskurychle a zásluhou technologie Bluetooth 5.0 si vychutnáte poslech bez výpadků signálu, s delším dosahem a skoro nulovým zpožděním.

Uši jako v bavlnce

Extrémně lehká konstrukce sluchátek zajišťuje pohodlí při každodenním poslechu. Zásluhou kompaktních rozměrů a praktického obalu si navíc sluchátka můžete vzít kamkoliv. To vše navíc v minimalistickém designu z odolného plastu, který díky použité technologii výroby na světle vytváří působivé efekty.

Čistý zvuk

Přesvědčte se, že i v malých sluchátkách se může ukrývat silný zvuk. Zásluhou nového audio čipu, speciálního dynamického měniče a ozvučné konstrukce v zadní dutině si můžete vychutnat poslech s kvalitním zvukem a širším rozsahem basů. A to samozřejmě ve stereo kvalitě.

Nejsnadnější nabíjení

Sluchátka zvládnou hrát na jedno nabití až 5 hodin (nebo 4 hodiny v režimu stereo), použitím dodávaného pouzdra můžete výdrž prodloužit až na 12 hodin. Pokud sluchátka nebudete používat, vydrží v pohotovostním režimu více než 6 dnů. K dobití sluchátek stačí 1,5 hodiny, samotné pouzdro se nabije za 2,5 hodiny.

Užitečná řešení

Nebojte se ztráty nebo poškození sluchátek během přenášení, zásluhou praktického obalu jsou zcela v bezpečí. Po vyjmutí z pouzdra se navíc sluchátka sama aktivují a spárují se zařízení, nemusíte se tedy o nic starat. Intuitivní ovládání zajišťuje dotyková ploška sluchátek, která umožňuje zastavit hudbu, přijmout hovor nebo aktivovat hlasového asistenta.

Telefonujte kdykoliv

Svůj mobilní telefon můžete klidně nechat v kapse, všechny hovory uskutečníte pomocí sluchátek. Pro přijmutí hovoru se stačí krátce dotknout plošky sluchátka, dlouhým podržením hovor odmítnete. Můžete tak snadno telefonovat v každé situaci, a to samozřejmě ve vysoké kvalitě zvuku.

Top v kategorii