logo
Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB

Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB

92%
Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB
Krátký popis: Parametry Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB Popis produktu Společnost Xiaomi, která se těší neustále rostoucí oblibě, přich ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   3 530 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Mi A2 Lite 3GB/32GB

Popis produktu

Společnost Xiaomi, která se těší neustále rostoucí oblibě, přichází na trh s „odlehčenou“ verzí modelu Mi A2, která si zachovává absolutně čistý systém Android 8.1 Oreo i povedený duální fotoaparát s podporou umělé inteligence, ale ve srovnání se základním sestavením nabídne navíc klasický 3,5mm jack konektor pro vaše sluchátka a o celých 1 000 mAh větší baterii. Můžete se tak těšit na úchvatné snímky s rozostřeným pozadím, jaké znáte z drahých zrcadlovek a které vykouzlí i přední selfie kamerka s podporou zkrášlovacích efektů. Dalším lákadlem je také displej s ultrajemným rozlišením Full HD+ a širokoúhlým poměrem stran 19:9, který nabídne široké spektrum věrně zobrazených barev a bezrámečkové zasazení v tenkém kovovém těle. Výkon pak telefonu dodá osmijádrový procesor s nízkou spotřebou.

Duální fotoaparát se sílou umělé inteligence

Na zadní straně naleznete dvojici citlivých snímačů s rozlišením 12 a 5 megapixelů. Jejich spojením vznikají informace o prostorovém uspořádání fotografované scény, které následné dovedně využije umělá inteligence, aby složila působivý snímek s efektem rozostřeného pozadí vyzdvihující osoby či předměty v popředí.

Krásnější selfies

Umělá inteligence si našla cestu i k vašim selfie snímkům a nabízí pokročilé zkrášlovací efekty, které si zamilujete. Systém pomocí strojového učení rozpozná klíčové parametry vaší tváře a vyzdvihne linie obličeje, potlačí sebemenší nedokonalosti a snímek projasní.

Dvoudenní baterie

Baterie s úctyhodnou kapacitou celých 4 000 mAh zajistí, že si naplno užijete všechny funkce telefonu a až dva celé dny nebudete muset hledat nabíječku. Na jedno nabití lze až 34 hodin bez starostí poslouchat vaši oblíbenou hudbu, telefonovat s vašimi blízkými pak můžete nepřetržitých 19,5 hodiny.

Plnohodnotná podívaná

Již na první pohled zaujme prostorný 5,84palcový displej, který nabídne skutečně širokoúhlý poměr stran 19:9 a ultrajemné rozlišení Full HD+, jež vám vezme dech i širokým barevným rozsahem pokrývajícím 84 % standardu NTSC. Díky bezrámečkové konstrukci pokrývá displej drtivou většinu čelní plochy telefonu, takže váš obsah skvěle vynikne.

Výkon šetrný k baterii

Srdcem telefonu je výkonný osmijádrový procesor, který ve spolupráci s rychlou grafickou jednotkou a dostatkem operační paměti zaručí, že vaše uživatelská zkušenost bude plynulá a bez otravných záseků. Díky moderní výrobní technologii se navíc můžete těšit na prodlouženou životnosti baterie – ve srovnání s předchozí generací je procesor sice výkonnější, ale zároveň má nižší spotřebu.

Elegantní design, výborná ergonomie

Xiaomi pokračuje v osvědčené designové řadě a i na Mi A2 Lite se tak můžete kochat precizně vysoustruženým tenkým kovovým tělem s jemně zaoblenými hranami, které plynule přecházejí v okraje 2,5D zahnutého bezrámečkového displeje. Telefon je tedy pevný a pohodlně padne do vaší dlaně.

Dvě SIM karty a jedna paměťová najednou

Značná část telefonů dnes nabízí takzvaný hybridní Dual SIM, což ve zkratce znamená, že máte k dispozici jeden slot pro primární SIM kartu a další buď pro druhou SIM, nebo pro paměťovou kartu. Xiaomi Mi A2 Lite však nabízí dva plnohodnotné sloty pro obě vaše SIM karty a navíc přidá nezávislé místo pro až 256 GB velkou paměťovou kartu.

Svižný systém bez zbytečností

Telefon má tu čest zařadit se do programu Android One, což ve zkratce znamená, že se můžete těšit na dokonale čistý systém Android 8.1 Oreo v přesně té podobě, jak jej Google stvořil – bez zpomalujících nástaveb a zbytečností. Kromě garance svižného a bezproblémového chodu telefonu jsou velkou výhodou i prioritní aktualizace, které přinášejí lepší bezpečnost a nové funkce.

Top v kategorii