logo
Xiaomi Amazfit Pace

Xiaomi Amazfit Pace

91%
Xiaomi Amazfit Pace
Krátký popis: Parametry Xiaomi Amazfit Pace Popis produktu Doplňte své sportovní aktivity o spolehlivého a chytrého společníka. Ho ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   2 640 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Amazfit Pace

Popis produktu

Doplňte své sportovní aktivity o spolehlivého a chytrého společníka. Hodinky Amazfit od značky Xiaomi s vámi budou na každém kroku a vždy vám poskytnou ty nejlepší služby. Jejich pohodlný design se díky speciálnímu silikonovému pásku příjemně nosí a kvalitní keramický rámeček displeje je vysoce odolný. Samotný displej je pak reflexní a snadno čitelný i na plném slunci. Hodinky jsou vybaveny PPG senzorem, který bez zbytečných odchylek měří váš srdeční tep a podává vám přesná a spolehlivá data. Do zařízení si navíc můžete nahrát svou oblíbenou hudbu a díky Bluetooth připojení ji snadno poslouchat skrze sluchátka. Potěší vás i kvalitní baterie, jež vám v běžném provozu vydrží až 5 dní.

Hudba na každém kroku

Nebaví vás běhat s mobilním telefonem, ale bez hudby to pro vás není ono? S chytrými hodinkami Amazfit to snadno vyřešíte. Přímo do nich si můžete uložit až 500 skladeb a s Bluetooth sluchátky se pak k zařízení snadno připojit.

Sympatický a padnoucí design

Amazfit nejsou jen perfektně funkční, ale také perfektně vypadají. Jejich dominantou je kvalitní keramický rámeček, který je odolný proti poškrábání i obnošení. Silikonový pásek je příjemný k vašemu zápěstí a hodinky udrží vždy tam, kde je potřeba.

Displej čitelný i na slunci

Reflexní displej hodinek je výborně čitelný i na přímém slunci. Jeho jas se nastavuje automaticky dle okolního světla, případně si ho můžete změnit sami. Ciferník se pak zobrazí kdykoli si budete přát.

Spolehlivé měření údajů

S hodinkami se můžete spolehnout na přesné údaje o vašem zdraví. PPG senzor, který se v přístroji nachází, měří váš srdeční tep pravdivě a bez odchylek. Veškeré údaje o své sportovní aktivitě můžete sledovat přímo na displeji.

Dlouhotrvající výdrž

Hodinky mají opravdu dlouhou výdrž baterie, neboť bez problémů poběží v běžném provozu až 5 dní. V případě nepřetržitého a aktivního GPS pak vydrží až 35 hodin.

Top v kategorii