logo
Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi Amazfit Bip

92%
Xiaomi Amazfit Bip
Krátký popis: Parametry Xiaomi Amazfit Bip Popis produktu Přesvědčte se, že vašemu sportování dosud něco malého chybělo. Hodinky A ...
Výrobce: Xiaomi
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   1 487 Kč
Popis produktu

Parametry Xiaomi Amazfit Bip

Popis produktu

Přesvědčte se, že vašemu sportování dosud něco malého chybělo. Hodinky Amazfit Bip jsou nezbytností každého zapáleného sportovce, který chce mít svou činnost pod tou nejlepší kontrolou. Jsou vybaveny režimy pro běh, chůzi i cyklistiku a změří vám všechny důležité aspekty, jako je srdeční tep, délka cvičení či rychlost běhu. Jejich součástí je GPS čip, se kterým se vám bude v terénu běhat jedna báseň, i maximální výdrž baterie, díky které poběží hodinky v provozu až 45 dní. Reflexní displej je jasně viditelný a perfektně doplňuje líbivý design. Zařízení je navíc voděodolné a vybrat si jej můžete v několika barevných variantách.

Zrozeny pro sportovce

Zvolte si, jaké činnosti se zrovna chcete věnovat. Hodinky Amazfit Bip podporují čtyři druhy sportovních režimů – běh venku i uvnitř, chůzi a cyklistiku. Dle toho pak zařízení zobrazuje všechny důležité informace jako například rychlost, délku cvičení, srdeční tep či vzdálenost. Pro bezpečné a efektivní sportování si navíc můžete zapnout užitečné notifikace, které vás upozorní na vaši srdeční frekvenci či jiné aspekty.

Až neuvěřitelná výdrž baterie

S hodinkami Amazfit Bip se můžete spolehnout na opravdu dlouhou výdrž baterie. Zařízení vydrží v provozu na jedno nabití až dlouhých 45 dní, veškerých jeho možností si tak můžete užívat bez omezení.

Běh bez hranic

Zařízení je vybaveno GPS přijímačem, který vám usnadní pohyb v terénu. Jednoduše tak můžete sledovat trasu, po které běžíte, a využít můžete i zabudovaný kompas. Při sportování se navíc nemusíte obávat, že by se hodinkám něco stalo – disponují certifikací IP68, která zaručuje jejich voděodolnost a prachuvzdornost.

Pohodlné, praktické i stylové

Hodinky jsou vyvinuty tak, aby vám skvěle padly a při sportování vám nepřekážely. Jasně viditelný displej se rozsvítí pokaždé, když zvednete ruku, navíc je reflexní a svůj jas zvyšuje v závislosti na okolním světle. Hodinky váží pouhých 32 gramů a zvolit si je můžete z několika stylových barev.

Snadné spárování s vaším smartphonem

Amazfit Bip snadno zastoupí váš mobilní telefon, pokud jej zrovna nemáte po ruce. Na displeji hodinek můžete sledovat upozornění na zprávy či příchozí hovory, svůj telefon navíc pomocí nich snadno odemknete. Pokud dlouho sedíte, i na to vás hodinky upozorní. Díky zcela nové aplikaci Mi Fit navíc dostanete ty nejpřesnější data o svém sportovním výkonu.

Top v kategorii