logo
Whirlpool AMW 491 IX

Whirlpool AMW 491 IX

88%
Whirlpool AMW 491 IX
Krátký popis: Parametry Whirlpool AMW 491 IX Popis produktu Na první pohled vás jistě upoutá stylový vzhled, kterému vévodí nerezo ...
Výrobce: Whirlpool
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   4 990 Kč
Popis produktu

Parametry Whirlpool AMW 491 IX

Popis produktu

Na první pohled vás jistě upoutá stylový vzhled, kterému vévodí nerezový povrch a nepřehlédnutelný grafický displej. Ovládání tohoto modelu je snadné a sofistikované. Další předností je hloubka pouhých třicet centimetrů, díky tomu můžete mikrovlnnou troubu hravě umístit i do horní skříňky stávající kuchyňské linky. To však není jediný přínos. Jistě oceníte i 3D distribuci mikrovln pro opravdu rovnoměrný ohřev vložených potravin, funkci Jet Defrost pro superrychlé rozmrazování, nebo speciální nádobu vhodnou pro vaření v páře, do které můžete vložit různé druhy potravin a vařit je najednou. Bez obav zkuste třeba mraženou rybu a brambory. Během pár chvilek připravíte chutnou a především zdravou večeři. Tento model mikrovlnné trouby vám zároveň nabídne čtyři úrovně výkonu.

Jet Start

Spěcháte a nemáte čas čekat? Pak je právě pro vás doslova jako stvořená funkce Jet Start, čili start na plný výkon. Jedno stlačení tlačítka znamená třicet sekund činnosti mikrovlnné trouby na plný výkon. Díky tomu můžete například už za pouhé dvě minuty uvařit hrnek vody na čaj.

Jet Defrost

Moderní mikrovlnka by měla umět kromě klasického ohřevu nabídnout i funkci rozmrazování. Tento model splní všechna vaše očekávání. Patentovaná funkce Jet Defrost zajistí opravdu superrychlé rozmrazování všech vložených potravin. Je až sedmkrát výkonnější, než ostatní mikrovlnné trouby.

Zdravé vaření v páře

Asi každý zná výhody a přínos vaření v páře. Je to zdravé, chutné a rychlé. Díky speciální nádobě si i vy v pohodlí domova můžete připravit zdravý gurmánský zážitek. Do nádoby navíc můžete vložit různé druhy potravin. O to bude finální příprava výsledného pokrmu snadnější.

Nejen designová, ale také sofistikovaná mikrovlnná trouba

Přesně tak by se dal tento model charakterizovat. Jeho další předností je speciální funkce, která snadno umožňuje uložit do paměti mikrovlnné trouby vámi nejčastěji používané kombinace funkcí. To vám významně ušetří čas a celkově zpříjemní obsluhu.

3D distribuce mikrovln

Tato důmyslná funkce zajistí stejnoměrné proudění energie pro rovnoměrné ohřátí všech vložených potravin. Na tuto mikrovlnnou troubu se můžete opravdu spolehnout. Ohřev a vaření je rychlejší a efektivnější.

Top v kategorii