logo
Transcend T-Sonic MP330 8GB

Transcend T-Sonic MP330 8GB

84%
Transcend T-Sonic MP330 8GB
Krátký popis: Parametry Transcend T-Sonic MP330 8GB Popis produktu Nedáte bez hudby ani ránu? Potom potřebujete kompaktní a stylov ...
Výrobce: Transcend
Kategorie: MP3 a MP4 přehrávače
Cena od:   890 Kč
Popis produktu

Parametry Transcend T-Sonic MP330 8GB

Popis produktu

Nedáte bez hudby ani ránu? Potom potřebujete kompaktní a stylový přehrávač, který si můžete vzít všude s sebou. Vyberte si jednu z líbivých barev, nasaďte si sluchátka a zaposlouchejte se do svých oblíbených skladeb. Při sportu či práci navíc oceníte klip, který umožňuje zařízení připevnit například k oděvu. Přehrávač si poradí s nejoblíbenějšími hudebními formáty a jeho ovládání usnadňuje čitelný OLED displej. Dostatečně velké úložiště uspokojí i náročné posluchače, v případě potřeby navíc přehrávač zvládne nahradit USB flash disk. Ani na dlouhých cestách vás nezradí baterie s dobrou výdrží a rychlým nabíjením. Nejen studenti ocení chytrý diktafon, který automaticky pozastavuje nahrávání během ticha.

Hudba za každých okolností

Ať už jedete jen do práce nebo se vydáváte na dovolenou přes půl světa, tento malý přehrávač vám bude spolehlivým doprovodem. Bez problémů se vejde i do té nejmenší kapsy a navíc skvěle vypadá. Díky praktickému klipu si můžete přehrávač připevnit k batohu či bundě.

Staňte se pánem své hudby

Všechny podstatné informace, včetně názvu skladby, zobrazuje výborný OLED displej, který je snadno čitelný z každého úhlu, v noci i na přímém slunci. Zárukou nejlepšího zvuku bez ohledu na žánr je ekvalizér s předvolbami.

Nekonečný zdroj muziky

Přehrávač si poradí s oblíbenými formáty MP3, WMA a WAV. Díky vysoké kapacitě úložiště 8 GB si všude s sebou můžete vzít až 2 000 skladeb. Zařízení můžete využít také jako univerzální USB flash disk pro přenos souborů.

Nahrávejte bez přestání

Využijte vestavěný diktafon, který umí nahrávat hlas, FM rádio nebo dokonce zvuk z připojeného počítače díky konektoru s funkcí Line-in. Chytré nahrávání se navíc automaticky pozastaví v případě ticha, takže výsledný soubor neobsahuje dlouhé mezery.

Nabitý vcukuletu

Při přehrávání vydrží baterie až dlouhých 16 hodin, pokud využijete spořič obrazovky. Nabíjet můžete prostřednictvím jakéhokoliv počítače nebo USB nabíječky. Díky rychlému nabíjení vám stačí pouhých 6 minut k doplnění energie pro hodinový poslech.

Top v kategorii