logo
Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3

94%
Sony WH-1000XM3
Krátký popis: Parametry Sony WH-1000XM3 Popis produktu Kvalitní a pohodlná sluchátka jistě patří do základní výbavy každého milovn ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   8 990 Kč
Popis produktu

Parametry Sony WH-1000XM3

Popis produktu

Kvalitní a pohodlná sluchátka jistě patří do základní výbavy každého milovníka hudby. Pro všechny, kteří jsou neustále v pohybu, se skvěle hodí ta bezdrátová. Nabízí totiž naprostou svobodu pohybu bez neustálého motání otravných kabelů. Propracovaný systém rušení šumu zvenčí se hodí i do hlučného prostředí hromadné dopravy. Jejich bezdrátový přenos je vylepšen téměř na úroveň toho drátového a tak si hudbu užijete v maximálním rozlišení. Ergonomicky tvarovaná konstrukce zajistí pohodlné nošení po celý den. To také nabízí velká kapacita baterie a následné rychlé nabíjení. A pokud už vás poslech omrzel, jednoduše je poskládáte a uložíte do praktického pouzdra.

Méně hluku zvenčí

Nový procesor a kvalitní konstrukce zajistí účinné odstranění šumu v jakýchkoliv podmínkách. Nyní si můžete užít nerušený poslech i v hlučném prostředí hromadné dopravy. Nebo klidně v letadle. Unikátní optimalizace atmosférického tlaku ve vysokých nadmořských výškách se postará o ty nejlepší výsledky.

Snadné přizpůsobení vašim potřebám

Inteligentní technologie Sense Engine se automaticky přizpůsobí vaší aktivitě. Jednoduše rozpozná, zda právě cestujete nebo čekáte v čekárně a dle toho upraví odstranění šumu. Takže zatímco v hromadné dopravě zajistí maximální potlačení hluku zvenčí, v tišším prostředí naopak zajistí, abyste slyšeli, i když na vás někdo promluví.

Kvalitní poslech

Kvalitní a výkonná sluchátka s membránou Liquid Crystal Polymer nabízí hluboké, dunivé basy a jasné a čisté vysoké tóny. Pro každou skladbu si navíc můžete zvuk optimalizovat pomocí předvoleb na ekvalizéru.

Naprostá svoboda pohybu

Už žádné nepohodlné a omezující kabely! Bezdrátová technologie je neuvěřitelně komfortní. Zároveň ale, díky použité technologii LDAC, přenáší přibližně třikrát více dat, než klasický Bluetooth přenos. To přináší vysoké rozlišení zvuku a jeho maximální kvalitu, která se téměř rovná drátovému přenosu.

Maximální pohodlí

Měkká a poddajná pěna náušníků zajistí pocit pohodlí i po mnoha hodinách nošení sluchátek. Ergonomický tvar náhlavníku se postará o stabilní uchycení. Zároveň jsou sluchátka velmi lehká, takže je na hlavě téměř neucítíte.

Perfektní na cesty

Už vás poslech omrzel? Nevadí. Sluchátka jednoduše složíte a uložíte do kompaktního ochranného pouzdra.

Dlouhá výdrž

Až třicet hodin energie na jedno nabití pro váš poslech. To už je pořádná porce hudby!

Jednoduché ovládání

Komunikujte bez nutnosti vypínání sluchátek. Hlasitost ztlumíte pouhým přiložením ruky k náušníku a konverzaci už nic nebrání. I pro přepínání skladeb nebo zvednutí hovoru je připraveno několik intuitivních gest. Pro pokročilejší nastavení jistě oceníte aplikaci, kterou si nainstalujete do vašeho smartphonu.

Top v kategorii