logo
Sony NWZ-B183

Sony NWZ-B183

83%
Sony NWZ-B183
Krátký popis: Parametry Sony NWZ-B183 Popis produktu Přehrávač Sony kombinuje v kompaktním zařízení jednoduchost a praktičnost s d ...
Výrobce: Sony
Kategorie: MP3 a MP4 přehrávače
Cena od:   1 199 Kč
Popis produktu

Parametry Sony NWZ-B183

Popis produktu

Přehrávač Sony kombinuje v kompaktním zařízení jednoduchost a praktičnost s dlouhou výdrží na baterii, což je v dnešní éře rychle se vybíjejících obřích smartphonů nepostradatelnou výhodou. V malém hliníkovém těle přitom najdete všechno důležitého: podporu nejpoužívanějích zvukových formátů ve vysoké kvalitě, čitelný displej zobrazující údaje s vlastnostmi nahrávky, ekvalizér a mnoho dalšího. Soubory do přehrávače nemusíte složitě sdílet přes WiFi či jinými složitými způsoby, ale rovnou je zkopírujete z počítače, podobně jako u klasické "flešky". Příjemným bonusem je pak možnost rychlého nabíjení, kdy za 3 minuty získáte až hodinu a půl času k poslechu oblíbenách skladeb. Zkrátka jednoduché a funkční řešení pro všechny milovníky hudby.

Překvapivá výdrž

Přehrávač značky Sony dokáže hravě konkurovat dnešním smartphonům především v oblasti výdrže na jedno nabití. Zatímco v případě telefonu byste po několikahodinovém poslechu hudby museli hledat nabíječku, s tímto přehrávačem můžete i po delším poslechu bez problémů pokračovat. Akumulátor totiž disponuje výdrží až fantastických 20 hodin nepřetržitého hudebního zážitku.

Plně nastavitelný zvuk

Pakliže máte rádi pod kontrolou, kolik basů, středů a výšek si do uší pouštíte, potěší vás funkce nastavitelného ekvalizéru s přednastavenými módy Heavy, Pop, Jazz, Unique a instantním prohloubením basů, které pozvedne vaše oblíbené skladby na živější a energičtější úroveň.

Snadné nahrávaní skladeb

Díky klasickému USB konektoru přímo zabudovanému v těle přehrávače je přesun hudebních skladeb z počítače hračkou. Stačí jen vybrat oblíbené nahrávky a jedním přetažením myši je zkopírovat do paměti připojeného přehrávače, který se navenek tváří a chová úplně stejně jako obyčejná "fleška". Jakmile se proces kopírování dokončí, můžete začít poslouchat.

Funkce ultrarychlého nabíjení

Baterie přehrávače se po připojení do USB portu počítače začne sama dobíjet a k jejímu plnému dobití dojde za přibližně 70 minut. Pokud opravdu pospícháte a bez hudby se nedokážete obejít, oceníte funkci rychlého nabití, díky které stačí až k 90 minutám poslechu hudby pouhé 3 minuty nabíjení.

Top v kategorii