logo
Sony NW-A45

Sony NW-A45

92%
Sony NW-A45
Krátký popis: Parametry Sony NW-A45 Popis produktu Dopřejte si přehrávač s hudbou v kvalitě, jakou jste si vždycky přáli. Celá řad ...
Výrobce: Sony
Kategorie: MP3 a MP4 přehrávače
Cena od:   3 885 Kč
Popis produktu

Parametry Sony NW-A45

Popis produktu

Dopřejte si přehrávač s hudbou v kvalitě, jakou jste si vždycky přáli. Celá řada technologických vylepšení a inovací ukrývajících se v tomto modelu vám to umožní. Dobrým příkladem je třeba kvalitní bezolovnatá pájka vytvářející mezi komponenty efektivnější elektronické spojení. Výsledkem je čistý zvuk a jasné vokály. Nová obvodová deska se naopak postará o čisté a mohutné basy. Zvuk s vysokým rozlišením je naprostou samozřejmostí. Uslyšíte i ty nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě ještě vyšší, než nabízejí CD disky. Za vším stojí digitální zesilovač S-Master HX, který optimalizuje zvuk a omezuje zkreslení a šum. Technologie DSEE HX se postará o širokospektrální zvuk a perfektní reprodukci hudby. Nesmíme opomenout ani špičkový design a stylové barevné provedení.

Moderní design

Pokud si potrpíte na stylové kousky, pak je tento model správnou volbou. Nabídne vám výběr z pěti barev, které budou dokonale ladit k vašemu stávajícímu vybavení. Neváhejte už ani minutu a udělejte si radost.

Zvuk s vysokým rozlišením

Přehrávač vám nabídne i ty nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě ještě vyšší, než CD disky. To vše díky digitálnímu zesilovači S-Master HX, který optimalizuje zvuk, omezuje zkreslení a šum. Technologie DSEE HX se postará o širokospektrální zvuk a špičkovou reprodukci všech vašich hudebních souborů.

Rozdíl, který opravdu uslyšíte

Za vším hledejte precizní dílenské zpracování a celou řadu inovativních prvků, jako je například kvalitní bezolovnatá pájka vytvářející mezi komponenty efektivnější elektronické spojení. Výsledkem je čistý zvuk a jasné vokály. Nová obvodová deska se naopak postará o čisté a mohutné basy.

Lepší streamování přes Bluetooth prostřednictvím technologie LDAC

Vysoká přenosová rychlost dat (až trojnásobek než u jiných zvukových profilů) se postará o skutečně kvalitní hudební zážitek ve všech ohledech. Můžete poslouchat hudbu bez jakéhokoli zkreslení, přesně podle původního záměru tvůrce.

Krásně čistý zvuk bez okolních šumů

Technologie pro odstranění šumu brilantně utlumí nežádoucí okolní zvuky. Díky tomu budete vnímat jen sebe a hudbu. Přesto, pokud budete potřebovat, máte možnost aktivovat si režim okolního zvuku umožňující vnímat současně spolu s hudbou i důležité okolní zvuky.

Pohodlné dotykové ovládání

Prostorný barevný displej umožňuje pohodlné a bezproblémové ovládání hudby. Díky tomu si můžete snadno upravit nastavení, vytvořit seznam skladeb, vybírat oblíbené songy, a to vše jednoduchým tahem prstu, nebo intuitivním klepnutím.

Top v kategorii