logo
Sony MDR-ZX110

Sony MDR-ZX110

90%
Sony MDR-ZX110
Krátký popis: Parametry Sony MDR-ZX110 Popis produktu Jsou to sluchátka, která potěší každého. Tou největší předností je mimořádně ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   299 Kč
Popis produktu

Parametry Sony MDR-ZX110

Popis produktu

Jsou to sluchátka, která potěší každého. Tou největší předností je mimořádně čistý a bohatý zvuk i ve vysoké hlasitosti. Díky měkkým polstrovaným uším a nastavitelnému mostu přes hlavu jsou sluchátka velmi pohodlná a vy tak můžete poslouchat muziku celé hodiny. Sluchátka se dají snadno složit, takže nezaberou mnoho místa.

Naprosto čistý zvuk

Lehké 30mm dynamické neodymové reproduktory s vysoce citlivou membránou a širokým frekvenčním rozsahem vám zajistí výjimečný zvuk. Budete si užívat čistý a bohatý zvuk i ve vysoké hlasitosti.

Izolace zvuku zvenčí i zevnitř

Uzavřená konstrukce sluchátek zajistí, že nebudete rušit okolí svojí hudbou a okolí naopak nebude rušit vás. Uslyšíte i ty nejméně patrné tóny a každičký takt.

Ideální sluchátka na cesty

Po složení jsou sluchátka velice skladná, takže si je budete moci vzít i na cesty. Díky konstrukci sluchátek s otočnými mušlemi se nebudete muset obávat, že se vám nevejdou do zavazadla.

Maximální pohodlí pro vaše uši

Sluchátka vám budou dokonale sedět a nebudou vás z nich bolet uši. Mají samonastavovací most přes hlavu a měkké polstrované mušle přes uši. Od teď budete moci poslouchat svou oblíbenou hudbu bez přestávky.

Top v kategorii