logo
Sony MDR-EX110LP

Sony MDR-EX110LP

89%
Sony MDR-EX110LP
Krátký popis: Parametry Sony MDR-EX110LP Popis produktu Nastavte uši! Tato stylová sluchátka potěší každého milovníka kvalitní hud ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   282 Kč
Popis produktu

Parametry Sony MDR-EX110LP

Popis produktu

Nastavte uši! Tato stylová sluchátka potěší každého milovníka kvalitní hudby. K dispozici jsou hned v několika barevných variantách, které se zavděčí každému. Vydávají čistý a silný zvuk a jsou mimořádně pohodlná. Díky silikonovým špuntům v několika různých velikostech vás jen nebudou bolet uši a díky jejich konstrukci se lehce odpojíte od svého okolí a v klidu si vychutnáte svou oblíbenou muziku.

Elegantní a stylová

Na první pohled oslní podařeným designem s elegantním kovovým povrchem. Na výběr je několik barev, které uspokojí všechny zájemce.

Čistý a silný zvuk

Díky senzační frekvenční odezvě a neodymovým magnetům si budete vychutnávat perfektní čistotu zvuku. Silné basy a ohromující dynamičnost se projeví na každé tónině zvuku.

Pohodlí pro vaše uši

Prvotřídní zvuk není to jediné, co tato sluchátka nabízejí. Vaše uši zažijí maximální komfort při poslechu muziky. Sluchátka jsou vybavena hybridními silikonovými špunty, díky kterým bude snazší ponořit se do světa melodie a odpojit se od rušného okolí.

Top v kategorii