logo
Sony Cyber-Shot DSC-WX350

Sony Cyber-Shot DSC-WX350

87%
Sony Cyber-Shot DSC-WX350
Krátký popis: Parametry Sony Cyber-Shot DSC-WX350 Popis produktu Dopřejte si kvalitní fotografii kdykoliv a kdekoliv se skutečně k ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Kompakty
Cena od:   4 419 Kč
Popis produktu

Parametry Sony Cyber-Shot DSC-WX350

Popis produktu

Dopřejte si kvalitní fotografii kdykoliv a kdekoliv se skutečně kompaktním fotoaparátem. Zařízení dobře naplňuje specifika kompaktu v oblasti rozměrů a váhy, ale ve všem ostatním je o úroveň výše. Jako první vás na fotoaparátu zaujme ohromující optický zoom slibující až dvacetinásobné zvětšení obrazu beze ztráty kvality snímku. Naplno si scénu můžete přiblížit díky optické stabilizaci, která zamezí rozmazaným fotkám i bez stativu. Na bezvadném výsledku nesou kromě zoomu a stabilizaci zásluhy také výkonný obrazový procesor a snímač s vysokou citlivostí a rozlišením 18,2 megapixelů, který umožňuje fotografovat i za špatných světelných podmínek. V těle s hliníkovou povrchovou úpravou a 3" displejem naleznete také Wi-Fi a moderní NFC rozhraní pro snadné sdílení obsahu.

Velký zoom, malé tělo

Přestože jde o fotoaparát skutečně kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti, dokáže ohromit schopností až dvacetinásobného optického zoomu. Spolu s digitálním přiblížením tak můžete dosáhnout až 306násobku původní velikosti snímané scény. To vše díky prémiovému objektivu Sony G, citlivému snímači Exmor R a výkonnému obrazovému procesoru Bionz X.

Dokonalá ostrost

Díky pokročilým technologiím snímání obrazu se nemusíte bát využít fotoaparát skutečně na maximum. Zásluhou optického stabilizátoru SteadyShot totiž ani při použití 20násobného zoomu nepořídíte rozmazaný snímek. Pohyby vaší ruky jsou v reálném čase kompenzovány pomocí zabudovaného gyroskopu.

Ve dne i v noci

Fotoaparát disponuje parametry, které vám dovolí fotografovat za jasného dne i v nejtmavší noci. To je dáno například vysokým rozsahem citlivosti ISO a také vestavěným bleskem s ostřící diodou. K zachycení specifických objektů, jakým je třeba oheň, využijete přednastavené scény. Spoustu práce zastane také inteligentní automatický režim.

Chytrý automat

Sony v tomto modelu přichází s vylepšeným automatickým režimem, který kromě nastavení parametrů scény nově pomůže i v dalších ohledech. Při fotografování například nabídne vhodné zarámování objektů podle pravidel dokonalé kompozice. Pakliže snímáte pohyb, dokáže automat plynule upravovat ostření. Na vás je jen stisknout spoušť.

Klapka, kamera, akce

Pro všechny filmové nadšence je připraveno snadno dostupné samostatné tlačítko pro nahrávání videa. To lze pořídít v kvalitě Full HD, navíc s frekvencí záznamu až 50 snímků za sekundu a v profesionálním formátu AVCHD s dobrou možností následné editace. Technologie SteadyShot se pak postará o stabilní a plynulý záběr.

Na dálku a bezdrátově

Fotoaparát využívá poslední technologie i v oblasti připojení. Díky populárnímu NFC jej rychle spárujete například s chytrým telefonem. Pomocí Wi-Fi jej zase připojíte k bezdrátové síti. Tímto způsobem pak můžete svoje snímky snadno zobrazit v televizoru či sdílet s přáteli. Třešničkou na dortu je možnost dálkového ovládání fotoaparátu chytrým telefonem.

Nudit se nebudete

Sony přímo do fotoaparátu zabudovala množství zajímavých efektů a nejrůznějších obrazových úprav, což vám dává tu výhodu, že vše uvidíte v reálném čase, ne až doma na počítači v drahém softwaru. Specialitou pro všechny milovníky panoramat je možnost pořídit 360stupňový záběr jedním pohybem ruky. Obrazový procesor si vybere ty nejlepší snímky a vytvoří z něj panorama za vás.

Top v kategorii