logo
Sony Cyber-Shot DSC-HX60

Sony Cyber-Shot DSC-HX60

89%
Sony Cyber-Shot DSC-HX60
Krátký popis: Parametry Sony Cyber-Shot DSC-HX60 Popis produktu Model Sony Cyber-Shot HX60 vás neohromí jen 30x přiblížením, ale i ...
Výrobce: Sony
Kategorie: Kompakty
Cena od:   5 279 Kč
Popis produktu

Parametry Sony Cyber-Shot DSC-HX60

Popis produktu

Model Sony Cyber-Shot HX60 vás neohromí jen 30x přiblížením, ale i snímky ve kvalitě 20,4 MP a výkonným procesorem, který zvládne odstraňovat šum a umožňuje i rychlé snímání fotografií. Své snímky si můžete ihned po vyfocení prohlédnout na 3palcovém LCD displeji. Mimořádným pomocníkem je stabilizátor SteadyShot, který vyrovnává otřesy ruky nejen při focení. Využijete jej také při natáčení videí, které lze zaznamenávat v kvalitě Full HD. Pokud se o své fotografie rádi dělíte s ostatními, oceníte možnosti jejich sdílení přes Wi-Fi a technologii NFC. Při spojení fotoaparátu se smartphonem získáte možnost ovládat nastavení focení a spuštění samospouště přímo ze svého telefonu. Je jen na vás, jakou z řady užitečných funkcí tohoto přístroje si oblíbíte.

Ohromující přiblížení

Při fotografování můžete ostře zachytit i vzdálené objekty. Umožní vám to 30x optický zoom zabudovaný v jeho objektivu. Takové přiblížení se vám bude hodit především při fotografování krajiny, zvířat či jiných krás přírody.

Možnosti ručního nastavení

Přestože za vás může fotoaparát nastavit řadu funkcí automaticky, je zde stále prostor, abyste si režim focení určili sami. Pomocí ovladačů na vrchu přístroje můžete upravovat clonu, závěrku či expozici tak, jak si přejete. I vy si tedy můžete vyzkoušet, jak fotí profesionálové.

Připojení příslušenství

Přístroj je otevřený případným doplňkům, které lze k němu pořídit. Na vrchní straně se nachází univerzální patice pro přípojení externího blesku, mikrofonu a dalších vychytávek. Fotoaparát samozřejmě disponuje i vlastním výklopným bleskem. Ten se ukrývá pod krytem až do doby, než si jej zavoláte na pomoc při focení ve tmě.

Sdílení fotografií

Práci s fotografiemi a jejich sdílení vám usnadní podpora připojení přes Wi-Fi a technologie NFC, s nimiž lze své snímky přenášet bezdrátově do ostatních zařízení, jako je smartphone, tablet či notebook, ve kterých je pak můžete začít dodatečně upravovat, nebo se o ně podělit s ostatními.

Top v kategorii