logo
Sennheiser MX 365

Sennheiser MX 365

93%
Sennheiser MX 365
Krátký popis: Parametry Sennheiser MX 365 Popis produktu Sluchátka, která snoubí klasický design se zářivými barvami! Zaujmou neje ...
Výrobce: Sennheiser
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   349 Kč
Popis produktu

Parametry Sennheiser MX 365

Popis produktu

Sluchátka, která snoubí klasický design se zářivými barvami! Zaujmou nejen váš sluch ale i váš pohled. Vyberte si ze šesti módních barev a ukažte svůj styl! Výkonné reproduktory zajistí dynamický přednes a symetrický kabel komfort při nošení. Vy si tak můžete vychutnat silné basy, ať jste kdekoliv. Jednoduché provedení bez zbytečných ovladačů - ideální např. pro CD a MP3 přehrávače nebo herní konzole.

V jednoduchosti je krása

Pokud klasická pecková sluchátka bez zbytečností navíc, našli jste ta správná! Jsou ideální pro přehrávače MP3, CD a herní konzole, ale můžete je využít i pro poslech s iPod či iPhone.

Užijte si svoji hudbu!

Vychutnejte si skvělý hudební zážitek, ať už jste kdekoliv. MX 365 jsou pohodlná sluchátka s kvalitním dynamickým reproduktorem. Díky silnému dynamickému zvuku s množstvím nízkých kmitočtů si můžete hudbu vychutnávat naplno. Výkonné basové stereo je samozřejmostí.

Zářivé barvy

Navíc si můžete vybrat z mnoha barevných provedení. Ať zvolíte jakékoliv - červené, bílé, modré, hnědé, bronzové či oranžové - budou parádní.

Top v kategorii