logo
Sencor STM 6351GR

Sencor STM 6351GR

98%
Sencor STM 6351GR
Krátký popis: Parametry Sencor STM 6351GR Popis produktu Robustním kuchyňským robotem Sencor STM 6351GR budete okouzleni. Nabízí b ...
Výrobce: Sencor
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   4 999 Kč
Popis produktu

Parametry Sencor STM 6351GR

Popis produktu

Robustním kuchyňským robotem Sencor STM 6351GR budete okouzleni. Nabízí bohaté příslušenství, díky kterému zastane práci mnoha dalších spotřebičů, šetří místo ve vaší kuchyni a je k dostání v pastelově zelené barvě, která vypadá úchvatně! Potěší vás skvělým výkonem, kvalitním celokovovým provedením, variabilní regulací otáček s 8 rychlostními stupni a také funkcí Pulse pro okamžitý maximální výkon. Do vínku tento model dostal také nerezovou nádobu s měrnou stupnicí. Třešničkou na dortu je LED osvětlení mixovací nádoby, které nejen že skvěle vypadá, ale také je velmi praktické. Model STM 6351GR je zkrátka pomocník, bez kterého si své budoucí vaření již nebudete umět představit.

Bohaté příslušenství

Kuchyňský robot, který zastane práci hned několika spotřebičů? Ano! V příslušenství tohoto modelu najdete například masomlýnek, hnětací hák, šlehací balónovou metlu, míchací metlu, speciální Flexi metlu na jemná těsta, ale i nástavec na přípravu klobás či tvořítko na cukroví. Za zmínku stojí také 1,5l skleněný mixér a transparentní víko mísy s otvorem, kterým můžete snadno přidávat další ingredience během mixování.

Perfektní promíchání

Už žádné nerozmíchané zbytky. Díky tzv. planetárnímu systému hnětení, míchání a šlehání budou všechny suroviny vždy perfektně zpracované. Nástavce rotující kolem své osy a zároveň kolem osy převodovky totiž zaručují 100% promíchání obsahu mísy.

Kvalitní provedení

Nenechte se opít rohlíkem a pořiďte si pomocníka, který bude stát za to. Tento robot dostal do vínku robustní celokovové tělo s kovovými převody zajišťující dlouhodobou životnost a bezproblémový chod. Snadná je též údržba – díky použitým materiálům můžete odnímatelnou mísu i příslušenství bez obav umýt v myčce nádobí.

Velká nerezová mísa

V míse s objemem 4,5 litru s přehledem ušleháte až 8 vaječných bílků, což je množství, o kterém se konkurenčním modelům může jenom zdát. Oceníte na ní také měrnou stupnici, která je praktická a šetří práci s odměřováním.

Poutavé LED osvětlení

Potrpíte si na působivých detailech? Vychytávku v podobě LED osvětlení mixovací nádoby si zamilujete. Působí elegantně, ale především je vítaným pomocníkem pro váš lepší přehled.

Top v kategorii