logo
Sencor STM 3777TQ

Sencor STM 3777TQ

93%
Sencor STM 3777TQ
Krátký popis: Parametry Sencor STM 3777TQ Popis produktu Usnadněte si práci v kuchyni a dosáhněte ještě lepších kulinářských výsle ...
Výrobce: Sencor
Kategorie: Kuchyňské roboty
Cena od:   2 990 Kč
Popis produktu

Parametry Sencor STM 3777TQ

Popis produktu

Usnadněte si práci v kuchyni a dosáhněte ještě lepších kulinářských výsledků než doposud. Značka Sencor představuje víceúčelový kuchyňský robot, se kterým vám půjde práce od ruky. Využijete ho na celou škálu činností – můžete s ním ingredience mixovat, šlehat, mlít, míchat nebo třeba hníst. Díky pokročilému planetárnímu systému a regulaci otáček vždy dosáhnete perfektně promíchaných surovin. Těšit se můžete i na dokonale nadýchaný sníh z bílků, kterých umí robot bez problému zpracovat až 12 najednou. Součástí přístroje je nerezová nádoba o objemu 5,5 litru.

Míchejte, šlehejte, mixujte…

Kuchyňský robot Sencor je vybaven bohatým příslušenstvím, se kterým se stane tím nejlepším společníkem při přípravě jídla. Obsahuje hnětací hák, míchací metlu, šlehací metlu, masomlýnek, plnič uzenin i další užitečné příslušenství. Stačí si jen vybrat!

100% promíchání všech ingrediencí

Robot je vybaven pokročilým planetárním systémem zpracování surovin, který se postará o to, že celý obsah mísy bude promíchán 100% perfektně. Nečekají vás žádné nezpracované zbytky. Rychlost otáček si můžete sami regulovat.

Pro ten nejnadýchanější sníh

Perfektně ušlehané bílky bez nejmenší námahy? I to vám robot zprostředkuje. Díky speciální balónové metle ve tvaru písmene A dosáhnete nadýchané a dokonale jemné pěny. Navíc můžete šlehat až 12 bílků naráz.

Objemná nerezová nádoba

Kuchyňskému robotu nechybí ani praktická a kvalitní nádoba, která je zhotovená z nerezu. Její objem je 5,5 litrů, bez problému tak pojme i větší množství surovin. Z robotu ji navíc můžete lehce vyjmout.

Pohodlná manipulace a snadné sestavení

Veškeré nástavce na robot velmi snadno namontujete i vyměníte. Příslušenství funguje na základě jednoduchého našroubování či zacvaknutí.

Bezpečností opatření

Aby byla práce s robotem nejen pohodlná, ale také bezpečná, nechybí mu potřebné bezpečností vybavení. Najdete na něm protiskluzové nožky i tepelnou pojistku proti přehřátí.

Top v kategorii