logo
Sencor SSI 8440GR

Sencor SSI 8440GR

89%
Sencor SSI 8440GR
Krátký popis: Parametry Sencor SSI 8440GR Popis produktu Žehlení nepatří většinou mezi oblíbené činnosti, ale s pořádnou žehličkou ...
Výrobce: Sencor
Kategorie: Žehličky
Cena od:   499 Kč
Popis produktu

Parametry Sencor SSI 8440GR

Popis produktu

Žehlení nepatří většinou mezi oblíbené činnosti, ale s pořádnou žehličkou to bude hračka. Keramická plocha zajistí hladký skluz a dobře tvarovaná špička se dostane do každého záhybu. To jsou dvě věci, které práci pořádně usnadní. Nízká hmotnost, protiskluzová rukojeť a otočný kabel to ještě vylepší. Účinné napařování si hravě poradí i s hodně zmačkanými tkaninami. Systém Drip-Stop zabrání kapkám od vody na oděvu. Velkou výhodou jsou také samočistící technologie, díky kterým můžete používat vodu z kohoutku a žehlička zůstane chráněná proti usazeninám vodního kamene. Pokud na žehličku zapomenete, už po třiceti sekundách v horizontální poloze se sama vypne, takže se automaticky stará o vaši bezpečnost.

Keramická plocha

Keramická plocha je vysoce odolná proti poškrábání a zajistí hladký skluz po povrchu po dlouhou dobu. Dobře tvarovaná špička se dostane do každého záhybu a usnadní žehlení hůře dostupných míst jako jsou manžety nebo oblast kolem knoflíků.

Účinné napařování

Pára velmi efektivně proniká do hloubky tkanin a usnadňuje tak žehlení. Její množství lze plynule regulovat. Na více zmačkané tkaniny lze využít také parní impuls. V případě nedostatku času jistě oceníte také možnost vertikálního napařování.

Už žádné kapky na oblečení

Inovativní systém Drip-Stop zabraňuje zanechávání kapek vody na vašem oblečení. Vaše prádlo tak bude dokonale čisté a bez skvrn.

Pohodlné používání

Nízká hmotnost a protiskluzová rukojeť zajistí příjemné používání. Pohodlí zvyšuje i kabel otočný o 360°, který se díky tomu nekroutí a nemotá.

Samočistící technologie

Zatímco systém Anti-Calc zamezuje tvorbě vodního kamene v otvorech žehlící desky, systém Self-cleaning účinně odstraňuje minerální usazeniny. Žehlička si tak udrží čistotu i dlouhou životnost.

Bezpečnost na prvním místě

Už po třiceti sekundách nečinnosti v horizontální poloze se žehlička automaticky vypne, v případě vertikální polohy po osmi minutách.

Top v kategorii