logo
Sencor Sirius SSS 6400N

Sencor Sirius SSS 6400N

94%
Sencor Sirius SSS 6400N
Krátký popis: Parametry Sencor Sirius SSS 6400N Popis produktu Moderní, stylový, voděodolný a v mnoha ohledech jedinečný reprodukt ...
Výrobce: Sencor
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   1 599 Kč
Popis produktu

Parametry Sencor Sirius SSS 6400N

Popis produktu

Moderní, stylový, voděodolný a v mnoha ohledech jedinečný reproduktor vám mimo jiné nabídne perfektní prostorový zvuk, který si můžete vychutnat pomocí Bluetooth přímo ze svého smartphonu, nebo tabletu a to až do vzdálenosti patnáct metrů. O brilantně čistý zvuk se postarají dva reproduktory s výkonem třicet wattů a dva pasivní zářiče. Reproduktor má integrovanou technologii NFC umožňující snadné a především rychlé připojení k vašemu chytrému telefonu. Jistě oceníte také technologii TWS pro současné připojení dalších dvou reproduktorů. Nesmíme opomenout voděodolnost se stupněm krytí IPX6, kterou se tento model pyšní. Svou oblíbenou hudbu si můžete užít jak v dešti, tak i v bazénu, přesně ve stylu hesla, že život je jedna velká, nikdy nekončící party.

Voděodolnost

Pokud si chcete dopřát výjimečnost v každém ohledu, pak je tento reproduktor pro vás doslova jako stvořený. Kromě dalších předností vám nabídne voděodolnost stupně IPX6. Neváhejte si svou oblíbenou hudbu užít v dešti, nebo u bazénu. Proč byste se měli jakkoli omezovat, když nechcete.

Kvalitní prostorový zvuk

Dva speciálně navržené full-range reproduktory zajistí opravdu kvalitní a brilantní prostorový zvuk. Celkový dojem výrazně zlepšují také dva externí pasivní zářiče pro nízkofrekvenční hluboké basy, které zvuku jako celku dodají ten správný výkon.

Moderní technologie

Bluetooth vám umožní bezdrátové přehrávání hudby s dosahem až patnáct metrů, což není málo. Technologie TWS (True Wireless Stereo) nabídne propojení dvou reproduktorů pro docílení ještě lepšího zvuku a technologie NFC (Near Field Communication) se postará o rychlé připojení reproduktorů k vašemu chytrému telefonu.

Doba přehrávání

Kvalitní dobíjecí vestavěná baterie nabídne až sedm hodin ničím nerušeného přehrávání hudby. Za tu dobu si své oblíbené muziky jistě užijete dosyta. Nabíjení funguje přes micro USB a doba nabíjení není delší než tři hodiny.

Moderní design

Stylový a nadčasový design je další přidanou hodnotou tohoto modelu. Je to věc, která vás potěší a je příjemným bonusem navíc. Reproduktor můžete vybírat z několika barev. Jistě oceníte také LED indikátor stavu párování v rámci režimu Bluetooth, stavu baterie, nebo aktivního režimu přehrávání.

Top v kategorii