logo
SanDisk Clip Sports Plus 16GB

SanDisk Clip Sports Plus 16GB

64%
SanDisk Clip Sports Plus 16GB
Krátký popis: Popis produktu SANDISK MP3 Sansa Clip Sport Plus, 16 GB, červený Ultralehký, s krásným designem, lehce extravagantní, zároveň podporující mnoho ...
Výrobce: Sandisk
Kategorie: MP3 a MP4 přehrávače
Cena od:   1 088 Kč
Popis produktu

Popis produktu

SANDISK MP3 Sansa Clip Sport Plus, 16 GB, červený

Ultralehký, s krásným designem, lehce extravagantní, zároveň podporující mnoho hudebních formátů, které dokáže kvalitně převést do sluchátek. A mnoho dalších plusů pro každodenní život s oblíbenou muzikou v uších.

Interní paměť 16 GB

Můžete si být jisti, že i kdybyste běželi maraton, nestane se, že by vám došla muzika. Tento model pojme stovky a stovky skladeb díky 16GB integrované paměti. Pokud vám dojde inspirace a nebo si prostě chcete poslechnout nejnovější hitparádu či pustit zprávy, potěší vás FM rádio.

Extrémní výdrž baterie

U modelů vážících kolem 30 gramů se dá čekat slabá baterie. Pozor! Tento přehrávač vám bude posílat beaty do uší až 20 hodin. Ovládání je nadmíru intuitivní především díky 1,44” LED displeji. Nelíbí-li se vám modrá barva, Sandisk nabízí také černou a červenou variantu.

Bluetooth

K už tak výborně stavěnému přístroji připadá ještě jedno velké plus a to integrované Bluetooth. Můžete tak dokoupit a připojit bezdrátová sluchátka a poslouchat tak vaši oblíbenou hudbu bez zavádění drátů pod triko.

Recenze SanDisk Clip Sports Plus 16GB (8)

Top v kategorii