logo
Samsung UE82NU8002

Samsung UE82NU8002

90%
Samsung UE82NU8002
Krátký popis: Parametry Samsung UE82NU8002 Popis produktu Televizor Samsung nabízí dokonalý obraz plný živých barev především díky ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: LCD televize
Cena od:   69 999 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung UE82NU8002

Popis produktu

Televizor Samsung nabízí dokonalý obraz plný živých barev především díky technologii HDR Elite a barevnému rozjasnění Dynamic Crystal Colour. Jedinečný zážitek doplňuje speciální podsvícení panelu. Televizor skvěle zapadne do vaší chytré domácnosti, jelikož se dá snadno propojit s ostatními zařízeními Samsung a dokonce je všechny můžete ovládat pomocí jediného dálkového ovladače One Remote Control. Mít pod kontrolou celou domácnost nikdy nebylo snazší! Jednoduchost Samsung neztrácí ani v designu - televize je štíhlá a všechny připojené kabely uschová do drážky v zadní části. Ve zkratce - elegantní, jedinečná a kompatibilní.

Dokonalý obraz za každých okolností

Kombinace jasu, kontrastu, ostrosti a správné vyvážení barev - to vše dělá obraz televize Samsung dokonalým. Intuitivní technologie HDR Elite každý záběr rozjasní a zaostří. Barvám vdechne život funkce Dynamic Crystal Colour, která se stará o rozsáhlou paletu odstínů od nejsvětlejší až po tu nejtmavší. Finální a dokonalý obraz skvěle doplní speciální podsvícení panelu Ultra Slim Array.

Praktická upozornění na obrazovce

Vytvořte si fungující chytrý domov! Mnoho lidí dnes využívá možnosti propojení elektronických zařízení, chtějí mít jednoduše přehled o své domácnosti. Pokud vlastníte další kompatibilní spotřebiče nebo chytrá zařízení z novějších řad této značky, můžete si je k televizoru připojit. Na obrazovce se vám poté zobrazí například informace, že doprala pračka.

Jediný ovladač pro všechno

Nejen televizor, ale veškerá propojená zařízení Samsung můžete mít snadno pod kontrolou pomocí jediného dálkového ovladače One Remote Control. O tento ovladač se u vás bude prát celá rodina.

Čistá elegance z každého úhlu

Desítky kabelů, které se motaly kolem televize a rušily celkový dojem, to byl vždycky zlý sen. Designéři ze Samsungu proto vymysleli skvělý krycí systém. Zapojené kabely snadno zasunete do připravených drážek na zadní straně televizoru a následně provléknete spodním stojanem. Nejen to, ale také 360stupňový design dělá televizor Samsung tak jedinečný – kamkoliv se posadíte, vždy vám zaručí čistý vzhled a dokonalý obraz.

Hry a zábava v jednom přístroji

Každý člen rodiny má obvykle rád jiný typ zábavy. Milovníci her ocení skvělou kompatibilitu s ostatním herním příslušenstvím. Plynulý pohyb záběrů, minimální doba odezvy a skvělý obraz – přesně to nabízí televizor Samsung. Ostatní si mohou vybrat z bohaté nabídky zábavného obsahu, jako jsou známé platformy Youtube, Netflix, Spotify, Facebook a další.

Top v kategorii