logo
Samsung UE55NU7172

Samsung UE55NU7172

88%
Samsung UE55NU7172
Krátký popis: Parametry Samsung UE55NU7172 Popis produktu Zvuk jako v kině a obraz v dokonalých barvách přírody. Takový prožitek n ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: LED televize
Cena od:   10 490 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung UE55NU7172

Popis produktu

Zvuk jako v kině a obraz v dokonalých barvách přírody. Takový prožitek nabízí tento televizor od Samsungu. Vyměňte běžné rozlišení za nadstandardní skvělé 4K plných detailů a precizních kontrastů. Aby byl každý záběr co nejrealističtější, je zde použita technologie PurColour, která hlídá přirozené barevné tóny. Kromě standardního televizního vysílání si můžete vybrat zábavu podle své nálady. V multimediální aplikaci One Depth je k dispozici mnoho zábavy pro celou rodinu. Uživatelé dalších zařízení Samsung mohou pohodlně sdílet obsah pomocí televizoru a díky aplikaci SmartThings také všechna zařízení ovládat z jediného chytrého přístroje. Přístup k zábavě nikdy nebyl snazší!

Ostrý obraz plný detailů

Dnes jsou filmy a pořady zaznamenávány v té nejvyšší kvalitě a díky chytré televizi s ultra vysokým rozlišením 4K vám neunikne žádný detail. Nadstandardní rozlišení pixelů nabídne vždy ostré a barevně vyvážené sekvence.

Připraví nejdokonalejší podívanou

Každý záběr je jedinečný a kombinace barev, kontrastu, jasu a ostrosti je velmi důležitá. O to vše se stará technologie UHD Dimming, která hlídá všechny zmíněné prvky a upravuje je na výslednou bezchybnou podívanou.

Živé a jasné barvy pro vaše oči

Lidské oko dokáže zaznamenat nekonečně mnoho odstínů, které nabízí svět kolem nás. Dostaňte se k nim pomocí technologie PurColour, která zaručuje přirozené, avšak velmi jasné barvy. V kombinaci s dokonalým vysoce dynamickým rozsahem (HDR) vás pohltí každý záběr tak, jako byste jím byli obklopeni.

Aplikace spravující všechna zařízení

Pokud se vám doma také často stává, že nemůžete najít dálkové ovládání, pak nezoufejte! Díky aplikaci SmartThings, kterou si nainstalujete do svého mobilního telefonu, ovládáte vše pomocí jediného přístroje (a ten můžete prozvonit, pokud se vám ztratí!). V aplikaci máte přístup ke všem chytrým Samsung zařízením u vás doma.

Skvěle padne do každého interiéru

Tenký a elegantní. Tak by se dal charakterizovat design televizoru. Plastové hrany nijak nezasahují do obrazovky a díky její hloubce 59 milimetrů ji lze umístit kamkoliv. Televizor nenaruší prostor a nabídne vám zážitek jako z kina nebo sportovního stadionu.

Chytrá zábava kdykoliv si budete přát

Televizi snadno připojíte k internetu, který nabízí nekonečně mnoho zábavy pro každého člena v rodině. Pomocí přednastavené aplikace One Depth si užijete surfování na internetu, videa z Youtube, filmy z filmotéky a další. Uživatelé chytrých telefonů a tabletů Samsung si mohou dokonce snadno synchronizovat obsah ze svých zařízení do televizoru.

Top v kategorii