logo
Samsung UE55NU7093

Samsung UE55NU7093

90%
Samsung UE55NU7093
Krátký popis: Parametry Samsung UE55NU7093 Popis produktu Užijte si každou minutu strávenou u své televize. Chytrý model značky Sa ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: LED televize
Cena od:   9 989 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung UE55NU7093

Popis produktu

Užijte si každou minutu strávenou u své televize. Chytrý model značky Samsung nabídne bezkonkurenční kvalitu obrazu plnou jasných a ostrých detailů i škálu chytrých funkcí. Televizor můžete propojit se svým chytrým telefonem, nebo si díky pokročilému systému snadno prohlížet veškerý online obsah. Design se pyšní elegantním a tenkým zpracováním, které skvěle padne do domácnosti. Televizor plně podporuje digitální pozemní vysílání ve formátu DVB-T2.

Úchvatné Ultra HD rozlišení

Abyste si své oblíbené pořady a filmy užili v té nejlepší kvalitě, je televizor vybaven certifikovaným 4K UHD rozlišením. Obraz vám tak nabídne perfektní ostrost i barevné vyvážení v každém pixelu.

HDR pro ještě lepší zážitek

K už tak skvělé obrazové kvalitě ještě navíc přispívá funkce HDR. Díky ní bude sledování televize ještě kontrastnější. A je jedno, jestli je na obrazovce zrovna světlá nebo tmavá scéna.

Funkce UHD Dimming

Televizor nabízí různé úrovně kontrastu, které se automaticky optimalizují a s nimiž dosáhnete nádherné podívané. Funkce UHD Dimming je schopna obrazovku rozdělit na malé bloky, díky kterým získáte ještě detailnější obraz.

Perfektně elegantní

Zařízení skvěle doplní každý kout vaší domácnosti. Disponuje totiž hladkým elegantním designem s tenkým profilem, který je vysoce moderní a univerzální.

Snadná správa obsahu

Uživatelské prostředí One Depth vám umožní snadnou a rychlou správu veškerého obsahu. Vše budete mít na očích a jednoduše si zvolíte, co chcete zrovna sledovat.

Propojení s chytrým telefonem

Součástí chytré výbavy je také aplikace SmartThings, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu a jednoduše ji propojit s televizorem. Jejím prostřednictvím potom můžete televizor ovládat a užívat si dalších chytrých možností.

Top v kategorii