logo
Samsung UE40NU7192

Samsung UE40NU7192

88%
Samsung UE40NU7192
Krátký popis: Parametry Samsung UE40NU7192 Popis produktu Televizory řady NU7192 přináší do vašich obýváků prvotřídní kvalitu obra ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: LED televize
Cena od:   8 990 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung UE40NU7192

Popis produktu

Televizory řady NU7192 přináší do vašich obýváků prvotřídní kvalitu obrazu na velké úhlopříčce za dostupnou cenu. Nejzajímavějším parametrem je bezpochyby ultrajemné rozlišení 4K UHD, které nabídne vašemu zraku přesně čtyřikrát detailnější obraz než běžný standard Full HD, takže ani na rozměrnější ploše televizoru nezaznamenáte jednotlivé obrazové body, ale pouze výsledný zážitek. Obsah v novém formátu naleznete po připojení k internetu například v některé ze světových služeb, k nimž se snadno dostanete díky intuitivnímu uživatelskému prostředí. K tomu přičtěte HDR vylepšující podání scén náročných na jas a kontrast, širokou škálu věrně zobrazených barev, skutečnou černou díky lokálnímu stmívání a mnohem více. Samozřejmostí je certifikace pro nový standard pozemního vysílání DVB-T2.

Nová úroveň detailů

Rozlišení 4K UHD nabízí přesně čtyřnásobek obrazových bodů současného standardu Full HD, a tak si můžete užít hned čtyřikrát více detailů než kdykoliv předtím. Videosignály nižší kvality se pak díky výkonnému procesoru přepočítají, takže si v novém formátu vychutnáte i své starší oblíbené filmy či domácí videa.

Širší rozsah jasu a kontrastu

Kromě barevného rozsahu patří mezi klíčové parametry všech obrazovek také rozsah jasu. Samsung proto přichází s technologií HDR, která v jednoduchosti řečeno znamená, že ve scénách, kde se současně vyskytují velmi tmavé a světlé plochy, nedojde k splynutí jemných detailů. Místo toho se můžete kochat přesně vykreslenými scénami i s ostrým protisvětlem.

Přesné barvy

K velké obrazovce s ultrajemným rozlišením patří také široká škála barev. Díky technologii PurColour uvidíte jemné detaily v sytých, ale stále přirozených barvách, které přesně odpovídají skutečnosti. V kombinaci s velkým rozsahem jasu a kontrastu se můžete těšit na úchvatný audiovizuální zážitek.

Skutečná černá

U běžných televizorů je konstantně podsvícená celá plocha obrazovky, což znemožňuje zobrazení černé barvy. Samsung proto podsvícení rozčlenil na menší části, které se adaptivně rozsvěcují tak, aby vám poskytly maximálně věrnou černou a zářivě bílou barvu.

Nechte se pohltit obrazem

Ať už jste fanoušci celovečerních filmů, nebo předních fotbalových týmů, sledování televizoru Samsung s úhlopříčkou velkou 40 palců si budete pochvalovat. Nechte se obklopit obrazem s ultrajemným rozlišením, které nabídne veškeré detaily v prvotřídní kvalitě. Ještě lépe než ve vašem oblíbeném kině či na stadionu.

Do každého obýváku

Televizor je často ústředním prvkem celého obýváku, ložnice nebo kuchyně, a tak si designéři Samsungu dali velmi záležet na výsledné podobě produktu. Samozřejmostí je proto tenké elegantní tělo s minimem rušivých prvků, decentní podstavec a minimální rám, který ještě více zvýrazní kvality samotného sledovaného obsahu.

Chytřejší než kdy přetím

Prostředí televizoru je snadno a intuitivně ovladatelné, bez jakýchkoliv záseků či zdlouhavého načítání. Maximální důraz klade rozhraní na samotný obsah, který zobrazí v přehledných náhledech spolu se všemi ostatními informacemi, jež aktuálně potřebujete. Samozřejmostí je široká řada aplikací a služeb nabízejících to nejlepší z televizní zábavy.

Jednoduché nastavení

Televizor snadno spárujete se svým chytrým telefonem, z něhož se načtou všechny potřebné informace o Wi-Fi síti, ke které bude televizor připojen. Sám se přihlásí k vašemu účtu Samsung a mrknutím oka televizor personalizuje. Budete tak moci obsah telefonu snadno zrcadlit na velkou obrazovku, připojovat se k online úložišti a ještě mnohem více.

Něco pro hráče

Díky spolupráci s největší herní platformou Steam si na velké úhlopříčce televizoru užijete všechny svoje herní tituly, které jste doposud hráli na malém monitoru. Zásluhou funkce Steam Link televizor na pár kliknutí propojíte s vaším počítačem a hned se můžete pustit do hraní na zcela jiné, lepší úrovni.

Připraveno na budoucnost

Pozemní vysílání známé pod zkratkou DVB-T co nevidět skončí, a tak je při pořizování nového televizoru klíčové sledovat, zda je připraven na příjem nového, nástupnického standardu DVB-T2. Všechny nové televizory Samsung jsou na kvalitnější vysílání ve vysokém rozlišení plně připraveny bez potřeby set-top boxu.

Top v kategorii