logo
Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ

Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ

92%
Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ
Krátký popis: Parametry Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ Popis produktu Tablet se může pochlubit kvalitním zpracování ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: Tablety
Cena od:   3 490 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560NZKAXEZ

Popis produktu

Tablet se může pochlubit kvalitním zpracováním a dobře navrženou ergonomií, díky níž se velmi dobře a s jistotou drží v rukou. Za mobilitu zařízení se přimlouvá i hmotnost pouhých 490 gramů a tloušťka 8,5 milimetrů, takže nebude problém si tablet vzít všude s sebou. Na cestách vám skvěle poslouží i dvojice integrovaných fotoaparátů s automatickým ostřením, kterými zachytíte jakékoliv naskytnuvší se okamžiky. Pakliže se zrovna nebudete zaobírat focením, díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru je možné zahrát si i novější hry, nebo tablet využít k práci. Zde oceníte funkci rozdělení obrazovky na dvě nezávislé části a podporu plného multitaskingu, čili možnost spustit více aplikací naráz. Abyste nemuseli být v neustálém dosahu internetu, všechna data si můžete nahrát na až 128 GB velkou kartu.

Ergonomický design

Málokdo si dnes v záplavě různorodých procesorů, grafických akcelerátorů, pamětí, megapixelů a podobných technických údajů vzpomene na tak důležitou a přitom jednoduchou věc, jakou je ergonomie. Na konstrukci zařízení přitom záleží víc, než si myslíme. Proto Samsung zapracoval na zadní straně tabletu, která připomíná povrch hrubšího textilu. Díky tomu se zařízení drží s jistotou a bez obav z vyklouznutí. Můžete se tak plně soustředit na svou práci.

Schopný fotoaparát

Ačkoliv k těmto účelům tablet primárně neslouží, vždy se najde nějaká situace, kdy potřebujete nutně něco důležitého vyfotografovat. Jestli budete zrovna dřímat v rukou tablet Galaxy Tab E, nemusíte se obávat, že situaci nezaznamenáte. Na zařízení jsou totiž k dispozici rovnou dva snímače - jeden s vysokým rozlišením na zadní straně, druhý nad displejem vhodný např. pro videohovory. Na přístroji je samozřejmě předinstalována praktická aplikace pro ovládání fotoaparátu, která nabízí i pokročilé možnosti, jako je nepřetržité fotografování. Vznikne tak série snímků, ze kterých si snadno vyberete ten ideální.

Více úloh najednou

Možnost spustit vícero aplikací najednou a plynule mezi nimi přepínat již není devízou výhradně stolních počítačů a notebooků. Speciální úprava operačního systému Android vám stejnou věc umožní i na tabletu. Nejen, že můžete přepínat mezi jednotlivými aplikacemi, Galaxy Tab E vám dovolí rozdělit velkou obrazovku tabletu na dvě části, jejichž velikost navíc můžete posuvníkem libovolně upravovat. Výsledkem je, že na jedné půlce obrazovky např. běží video, ze kterého si zároveň v druhé části obrazovky pořizujete výpisky.

Všechna data vždy s sebou

Díky slotu na paměťové karty typu microSD můžete paměť svého zařízení rozšířit až o 128 GB úložného prostoru. To vám umožní ukládat všechna svoje data. Ať už chcete mít po ruce sbírku oblíbených filmů ve vysokém rozlišení HD, hudební kolekci nebo třeba digitalizovaná fotoalba, nic vám nebude stát v cestě. Z tabletu se pak rázem stane osobní centrum zábavy, které si můžete vzít vždy s sebou.

Top v kategorii