logo
Samsung Galaxy Tab A (2018) 10,5 LTE SM-T595NZKAXEZ

Samsung Galaxy Tab A (2018) 10,5 LTE SM-T595NZKAXEZ

98%
Samsung Galaxy Tab A (2018) 10,5 LTE SM-T595NZKAXEZ
Krátký popis: Parametry Samsung Galaxy Tab A (2018) 10,5 LTE SM-T595NZKAXEZ Popis produktu Vyřiďte pracovní e-maily, objednejte si ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: Tablety
Cena od:   8 477 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung Galaxy Tab A (2018) 10,5 LTE SM-T595NZKAXEZ

Popis produktu

Vyřiďte pracovní e-maily, objednejte si něco nového přes internet, zahrajte si svou oblíbenou hru, nebo si pusťte dlouho očekávaný film. To vše a mnohem více na jednom zařízení, které bylo stvořeno pro všechny členy domácnosti. Každý si v tabletu vytvoří profil, kde má k dispozici své aplikace a soubory. Vaše oči budou hýčkány displejem s jemným rozlišením a automatickou úpravou jasu i kontrastu podle aktuálních podmínek. Do děje vás vtáhne čtveřice reproduktorů s technologií Dolby Atmos a dlouhotrvající zábavu zajistí baterie s výdrží až 15 hodin při přehrávání videa. Pokud tablet půjčujete svým ratolestem, můžete využít dětský režim, který nabízí funkce pro pobavení i rodičovskou ochranu. Všechny funkce jsou uloženy v tenkém a lehkém těle, takže si tablet můžete vzít kamkoliv s sebou.

Obrovský displej pro multitasking

Displej s velmi jemným rozlišením nabídne dostatečný komfort při sledování filmů i prohlížení internetu přes zabudované LTE. Inteligentní funkce navíc automaticky upravuje jas a kontrast podle okolních podmínek. Velký displej společně s dostatečně výkonným procesorem se výborně hodí k používání více aplikací najednou.

Nový člen rodiny

Práci i zábavu s tabletem si může užít celá rodina. Stačí vytvořit samostatné profily, kde bude mít každý z členů uloženy své aplikace, hry a multimediální soubory. Rychle si zvyknete i na další praktické funkce, jako je zrcadlení televizní obrazovky nebo spárování se smartphonem.

Připraven i pro děti

Chystáte se půjčit tablet svým ratolestem? Nezapomeňte aktivovat dětský režim, který nabízí hry, výukové aplikace, fotoaparát se zábavnými 3D efekty či kreslení. Jako rodič potom oceníte možnost uzamknout některé aplikace, zablokovat přístup na nevhodné stránky nebo omezit dobu používání tabletu.

Nezkazí žádnou srandu

Nečekaně dobrý zvuk nabídne čtveřice reproduktorů spolu s prostorovou technologií Dolby Atmos. Se zadním fotoaparátem pořídíte kvalitní fotky a videa, která můžete sdílet třeba na sociálních sítích. Přední fotoaparát pro videohovory potom oceníte při komunikaci s přáteli.

V hledáčku jsou informace

Díky Bixby Vision a funkci Live Result můžete vyhledávat informace v reálném čase. V praxi to pak znamená, že můžete nakupovat zboží, které vidíte ve výloze, identifikovat památky nebo dokonce překládat nápisy či jiné texty z cizího jazyka pomocí hledáčku fotoaparátu.

Plno energie v tenkém těle

Nenechte se omezovat slabou výdrží baterie. Tablet vydrží na jedno nabití až 15 hodin přehrávání videí, takže vás rozhodně nenechá na holičkách. I přesto si zachoval velmi tenké a lehké tělo, které vás příjemně překvapí svou kompaktností a trvanlivostí.

Top v kategorii