logo
Samsung Galaxy J4+ J415F Dual SIM

Samsung Galaxy J4+ J415F Dual SIM

92%
Samsung Galaxy J4+ J415F Dual SIM
Krátký popis: Parametry Samsung Galaxy J4+ J415F Dual SIM Popis produktu Radost z pořizování fotografií i z jejich prohlížení? To ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   3 290 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung Galaxy J4+ J415F Dual SIM

Popis produktu

Radost z pořizování fotografií i z jejich prohlížení? To i mnohem více vám nabídne smartphone Galaxy J4+ od značky Samsung. Díky jeho fotoaparátu s 13 Mpix a skvělou světelností pořídíte perfektní snímky, které si pak s úsměvem prohlédnete na širokém displeji s HD+ rozlišením. Do oka vám padne i elegantní a lesklý design, který disponuje zaoblenými hranami a skvěle padne do ruky. Díky technologii Dolby Atmos si užijete to nejlepší mobilní audio a sledování filmů tak získá zcela nový rozměr.

Široký HD+ displej

Chcete něco víc než jen standardní obrazovku? Galaxy J4+ vám to s radostí nabídne. Disponuje totiž 6palcovým Infinity displejem, který se může pochlubit poměrem stran 18,5:9 a HD+ rozlišením. Tenký profil vám navíc skvěle padne do ruky.

Nepřehlédnutelná elegance

Říká se, že šaty dělají člověka. V případě Galaxy J4+ bychom mohli říci, že design dělá mobilní telefon. Ten je totiž opravdu skvostný, a to nejen díky zaobleným hranám a lesklému povrchu, ale i díky kvalitnímu zpracování. Svůj vyvolený model si můžete vybrat z několika barevných variant.

Fotoaparát pro ještě lepší snímky

Pořizujte se svým mobilním telefonem pohádkové fotografie. Smartphone je vybaven zadním fotoaparátem s 13 Mpix a výbornou světelností F1,9. Přední čočka se může pochlubit 5 Mpix a hodnotou světelnosti F2.2. Nechybí ani pokročilý trojúrovňový LED blesk nebo kreativní filtry.

Zvuk jako v kinosále

Díky technologii Dolby Atmos se můžete těšit na opravdu nádherný audio poslech. Ať už si užíváte svou oblíbenou hudbu nebo sledujete filmy, zážitek bude nepřekonatelný.

Praktické funkce

Telefonu nechybí užitečná funkce Dual Messenger pro oddělení pracovních a soukromých zpráv nebo funkce App Pair pro pohodlný multitasking. Taktéž ho snadno odemknete, a to díky technologii rozpoznání tváře.

Top v kategorii