logo
Samsung F300G MG23F301TAK

Samsung F300G MG23F301TAK

87%
Samsung F300G MG23F301TAK
Krátký popis: Parametry Samsung F300G MG23F301TAK Popis produktu Elegantní mikrovlnná trouba s grilem a funkcí zdravého vaření se ...
Výrobce: Samsung
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   2 480 Kč
Popis produktu

Parametry Samsung F300G MG23F301TAK

Popis produktu

Elegantní mikrovlnná trouba s grilem a funkcí zdravého vaření se postará o to, abyste mohli nahradit nezdravá hotová jídla jednoduše připravenými domácími pokrmy. Dvacet přednastavitelných režimů se dokáže postarat o to, abyste připravili vynikající čerstvé jídlo během několika minut a s minimem námahy. Díky hladkému keramickému povrchu se navíc snadno čistí, je odolná proti poškrábání a nemění s časem barvu.

Jednoduchá příprava zdravých jídel

Mikrovlnná trouba vám usnadní přípravu zdravých domácích pokrmů a vy se tak můžete vyhnout hotovým jídlům určeným k ohřátí. Dvacet přednastavených režimů se totiž postará o to, abyste připravili vynikající čerstvé jídlo během pár minut.

Elegantní vzhled

Spotřebič nemusí být jen funkční, ale může být i stylový. O to se designéři postarali použitím černého skla v přední částí, které je vsazené do pláště se vzorem s tenkými liniemi, doplněného o ladící rukojeť, praktický otočný ovladač v moderní stříbrné barvě a elegantní křišťálově modrý displej.

Jednoduchá údržba

Hladký keramický vnitřní povrch zajišťuje jednoduchost čištění, odolnost vůči poškrábání a stálost barvy. Zároveň je antibakteriální, takže pečuje i o vaše zdraví.

Úsporný provoz

Režim ECO umožňuje použití nejnižšího příkonu v pohotovostním režimu, tak aby byla co nejnižší spotřeba energie a zároveň se minimalizoval dopad na životní prostředí.

Rovnoměrné ohřívání

Díky systému trojité distribuce mikrovln jsou pokrmy maximálně rovnoměrně uvařené. Mikrovlny totiž procházejí třemi různými otvory v rámci vnitřního prostoru trouby, takže je trouba lépe pokrytá a teplo je rozváděno přesněji.

Oblíbené recepty na dosah

Široká nabídka předprogramovaných místních receptů umožňuje, abyste si vychutnali známé chutě na pouhé stisknutí tlačítka. Záleží jen na vás, co si zvolíte jako první.

Top v kategorii