logo
QCY T1C

QCY T1C

79%
QCY T1C
Krátký popis: Parametry QCY T1C Popis produktu Bezdrátová sluchátka do uší ve tvaru osvědčených špuntů skvěle využijete pro mnoho ...
Výrobce: QCY
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   829 Kč
Popis produktu

Parametry QCY T1C

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka do uší ve tvaru osvědčených špuntů skvěle využijete pro mnoho rozmanitých příležitostí. Ať už budete ladit kondici v posilovně, nebo si půjdete zaběhat, pojedete metrem, nebo budete chtít poslouchat hudbu jen tak pro radost, pak věřte, že vám za opravdu sympatickou cenu nabídnou hodně muziky. Jistě oceníte pohodlnou konstrukci sluchátek, která hezky drží v uších a nevypadávají, kvalitní vyvážený zvuk s vyšším rozlišením díky profesionálnímu kodeku, redukci okolního šumu a dobrou výdrž baterie díky zdrojovému nabíjecímu pouzdru. Sluchátka podporují moderní technologii Bluetooth a umí se rychle spárovat s vašim mobilním telefonem. Ovládání je velmi snadné. Sluchátka stačí z jejich pouzdra povytáhnout nebo jemně zatlačit a ihned se automaticky zapnou nebo vypnou.

Snadné ovládání

Ovládání je velmi snadné. Sluchátka stačí z jejich pouzdra povytáhnout, nebo jemně zatlačit a hned se sami automaticky zapnou nebo vypnou. Sluchátka podporují technologii Bluetooth a umí se rychle spárovat s vašim mobilním telefonem.

Krásně čistý zvuk

Můžete se těšit na kvalitní a vyvážený zvuk s vyšším rozlišením díky profesionálnímu kodeku a redukci okolního šumu. Bezdrátová sluchátka oceníte, ať už si půjdete zaběhat, pojedete metrem, nebo budete chtít poslouchat hudbu jen tak pro radost během pochůzek po městě.

Dobrá výdrž baterie

Baterie vydrží až čtyři hodiny. Pak je nutné obě sluchátka vložit do dobíjecího pouzdra. Na správnou pozici uvnitř je usadí vnitřní magnet. Po nabití se dioda z červené rozsvítí na bílou. Samotné pouzdro nabijete pomocí nabíječky, nebo USB kabelu. Dioda během nabíjení svítí zeleně a po úplném nabití se zhasne.

Stylový design

Bezdrátová sluchátka do uší ve tvaru oblíbených špuntů vám nabídnou zaručené pohodlí. Do uší skvěle padnou, netlačí a nevypadávají. Pyšní se stylovým a nadčasovým designem v elegantní černé barvě.

Top v kategorii