logo
Pulsar Forward F135

Pulsar Forward F135

35%
Pulsar Forward F135
Krátký popis: Popis produktu Digitální předsádka Pulsar Forward F135 je určena pro optická zařízení jako jsou dalekohledy, zaměřovače a pod., pro které vytvář ...
Výrobce: Pulsar
Kategorie: Dalekohledy
Cena od:   29 990 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Digitální předsádka Pulsar Forward F135 je určena pro optická zařízení jako jsou dalekohledy, zaměřovače a pod., pro které vytváří digitální obraz a rozšiřuje možnost jejích použiti při zhoršených světelných podmínkách za večerního šera a v noci. Důležitou vlastnosti digitální předsádky je, že po nasazení na zaměřovač předsádka nemění bod jeho nastřelení.

Forward F135 je určena pro zaměřovače se zvětšením 2x - 6x.

PŘEDNOSTÍ

 • Nemění bod nastřelení zaměřovače
 • Rychlá a jednoduchá montáž
 • Kompaktní a lehké provedeni
 • Vysoká citlivost v noci
 • Vestavěný IR přísvit 940nm s regulaci šířky a směru paprsku
 • Podpora technologie Stream Vision pro mobilními zařízení iOS a Android
 • Integrovaný videorekordér
 • Live streaming na internet
 • Odolnost na zpětný ráz velkých ráži (do 6000J)
 • Plně vodotěsná konstrukce (IPX7)
 • Široký rozsah provozních teplot (-25 ° až + 50 ° C)
 • Podporuje aktualizaci softwaru
 • Napájení velkokapacitním akumulátorem B-Pack

VLASTNOSTI A FUNKCE

Jednoduchá montáž

Pro montáž Pulsar Forward F na objektiv zaměřovače se používají speciálně navržené adaptéry (zakoupené samostatně). Adaptéry jsou určené pro zaměřovače s objektivem 42, 50 a 56 mm a v sadě obsahují redukční kroužky různého průměru (kroužky se použijí v závislosti na průměru přední části optiky). Adaptér je trvale nasazen na zaměřovač a bajonetovým připojením umožňuje rychlou instalaci předsádky Forward F na zaměřovač. Pokud není předsádka použita, adaptér vytváří protisluneční clonu s přední ochrannou krytkou objektivu zaměřovače.

Vylepšená citlivost nočního vidění

Kombinace moderní elektroniky s důmyslným softwarem pro zpracování obrazu zajišťují přístroji vysokou citlivost. Proto Forward F může být používán nejen pozdě večer, ale i v noci a v některých případech dokonce citlivost přístroje je dostatečná k zobrazování obrazu i bez zapínáni IR-přísvitu.

Neviditelný IR přísvit

Pulsar Forward F je vybaven vysoce výkoným, odnímatelným IR přísvitem o vlnové délce 940 nm. Přísvit nabízí 3 úrovně nastavení intenzity osvětlení, seřízeni šířky paprsku a možnost jeho polohování pro přesné umístění světelné stopy v zorném poli. Přísvit je napájen interně z akumulátoru přístroje B-pack.

Wi-Fi. propojení se zařízeními iOS a Android

Předsádka využívá bezdrátové WiFi připojení k mobilním zařízením se systémem Android / iOS. Instalovaná na mobilním zařízení bezplatná aplikace Stream Vision umožňuje přijímat záběry v reálném čase, provádět vzdálené ovládání předsádky, aktualizovat její software, pracovat se soubory a mnoho dalšího.

Živé vysílání na internet

Aplikace Stream Vision umožňuje streamovat snímky pořízené zařízením na internetu online pomocí veřejných služeb např. YouTube.

Kompaktní a lehká

Předsádka Pulsar Forward F155 je pouze 154,5 mm dlouhá a važi 540 g (bez baterie).

Provoz až 10 hodin s Wi-Fi

Novým standardem napájení výrobků Pulsar je akumulátor B-Pack, umožňujícím rychlé dobíjení a poskytujícím přístroji dostatek energie pro spolehlivý provoz za každého počasí. Standardní akumulátor IPS5 s kapacitou 5,5Ah zabezpečí provoz zaměřovače na maximální výkon po dobu 5 hodin. Jako volitelné příslušenství lze dokoupit velkokapacitní akumulátor IPS10 dvojnásobnou kapacitou.

Integrovaný videorekordér a mikrofon pro zvuk

Digitální předsádka Forward F je vybavena rekodérem určeným pro zachycení videí a pořizování snímků v reálném čase. Pro záznam zvuku slouží vestavěný mikrofon. Uživatel může přenášet obrazové a fotografické soubory uložené v interní paměti na PC / notebook nebo mobilní zařízení prostřednictvím USB nebo Wi-Fi připojení.

Použití na velkých rážích

Předsádka Forward F je připravena k použití na rážích s velkou energií a zpětným rázem např. 9.3x64, .30-06, .300, 375, atd. Předsádka je navržena a testována na odolnost do energie 6000J. Stejně tak předásdku lze používat i s malorážkami a airsoft zbraněmi.

Vodotěsnost (IPX7)

Forward F je plně vodotěsná, s třídou ochrany IPX7. Předsádka je schopná pracovat při srážkách jakékoli intenzity a přežít krátkodobé ponoření do vody.

Široký rozsah provozních teplot (-25 ° až + 50 ° C)

Díky využití ke zobrazení AMOLED displeje odolného proti mrazu lze bez problému používat Pulsar Forward F i při nízkých teplotách (do -25 ° C).

Podpora vývoje a aktualizace Softwaru

S pravidelnou aktualizací aplikace Steam Vision budete využívat vždy nejnovější funkce. Aplikace také umožňuje provést i aktualizaci firmwaru samotné předsádky.

Technické parametry

Zvětšení: 1x

Průměr objektivu: 50 mm

Clonové číslo: 1 : 1.2

Senzor:

CMOS 702x526px

Typ displeje:

AMOLED

Rozlíšení displeje: 640x480px

Kompatibilní zvětšení zaměřovače: 4-8 x

Max. energie: 6 000 J

Typ infra svitílny:

LED

Vlnová délka IR: 940 nm

Nejkratší ostřící vzdálenost: 5m

Vzdálenost detekce: 450m

Videorekordér:

ANO

Video/Foto formát: avi, jpeg

Video/Foto rozlíšení: 640x480 (video)

Velikost paměti: 8 Gb

Provozní teploty: -25 °C..+50 °C

Voděodolnost:

IPX7

Napájení:

Li-Ion Battery Pack IPS5 / 5000 mAh / DC 3.7 V

Externí napájení: 5V, mikro USB

Rozměry: 155x82x117mm

Hmotnost: 0.54 (bez baterií)kg

Top v kategorii