logo
Philips Azur Performer Plus GC4527/00

Philips Azur Performer Plus GC4527/00

94%
Philips Azur Performer Plus GC4527/00
Krátký popis: Parametry Philips Azur Performer Plus GC4527/00 Popis produktu Chytrá napařovací žehlička Philips Azur Performer Plu ...
Výrobce: Philips
Kategorie: Žehličky
Cena od:   1 498 Kč
Popis produktu

Parametry Philips Azur Performer Plus GC4527/00

Popis produktu

Chytrá napařovací žehlička Philips Azur Performer Plus naprosto změní váš pohled na žehlení. Nabízí perfektní výkon, jednoduché použití a řadu dalších vychytávek od renomovaného výrobce Philips. Vyzkoušejte ji a po první vyžehlené košili zjistíte, že už nechcete jinou.

Dejte sbohem záhybům

Trvalý výstup páry až 50 g/min zajistí, že se k vašemu oblečení dostane přesně takové množství páry, aby odstranilo nežádoucí záhyby. Pokud by se ale přece jen našel takový, který by odolal, bezpečně si s ním poradí parní ráz o síle až 220 gramů, kterému žádný záhyb neunikne.

Automatická pára

Vybrat správné množství páry už nebude vaší starostí. Stačí, když zvolíte teplotu pro konkrétní oděvy, a žehlička sama nastaví správnou páru.

Ostrá a přesná špička

Extrémně přesná špička Triple Precision má hned 3 přednosti - je ostrá, štíhlá a s drážkou na knoflíky umožňuje dosáhnout těch nejlepších výsledků i v obtížně žehlitelných místech.

Váží jen tolik, kolik musí

Zdá se vám vaše stávající žehlička zbytečně těžká? Philips Azur Performer Plus je příjemně lehká a umožňuje bezproblémové žehlení i stavění do odkládací plochy.

Nádobka na vodní kámen

Philips Azur Performer Plus dostala do vínku speciální zabudovanou nádobku, která během žehlení zachycuje částečky vodního kamene. V kombinaci s funkcí Self Clean je tak postaráno o odstranění vodního kamene a o čistou žehlící plochu, která je zárukou skvělých výsledků žehlení.

Pětihvězdičková žehlící plocha

Žehlící plocha T-ionicGlide s integrovanou vrstvou oxidu titanu nabízí nejlepší kluznost a odolnost vůči poškrábání.

Vysoký výkon, rychlý ohřev

Žehlení je radost. S výkonem 2600 wattů a velmi rychlým ohřevem vám půjde žehlení jako po másle. Jednou ji zkusíte a nebudete chtít jinou.

Top v kategorii