logo
Philips Azur Performer GC3811/80

Philips Azur Performer GC3811/80

92%
Philips Azur Performer GC3811/80
Krátký popis: Parametry Philips Azur Performer GC3811/80 Popis produktu Napařovací žehlička Philips Azur Performer disponuje jedno ...
Výrobce: Philips
Kategorie: Žehličky
Cena od:   1 090 Kč
Popis produktu

Parametry Philips Azur Performer GC3811/80

Popis produktu

Napařovací žehlička Philips Azur Performer disponuje jednoduchým a intuitivním používáním, vysokým výkonem a účinným dávkováním páry. Vysoce kvalitní žehlící plocha zlepšuje pohyb po prádle, zvyšuje účinnost a snižuje tření. Její praktický tvar umožňuje snadné žehlení kolem knoflíků a švů. Žehlička disponuje systémem Calc Clean s dvojitým účinkem, který eliminuje usazování vodního kamene a udržuje přístroj v dobrém stavu.

Krátká doba ohřevu

Napařovací žehlička Azur Performer má velmi krátkou dobou ohřevu a za pár okamžiků je připravena k akci. Vysoký výkon a snadná obsluha přivedou vaše prádlo do dokonalého stavu.

Jedinečná technologie

Inovativní žehlící plocha SteamGlide Plus má nízké tření, odolnou a hladkou plochu a především důmyslně rozvržené otvory na vypouštění páry.

Trvalý výstup páry

Možnost trvalého výstupu páry až 40 g/min perfektně zarovná všechny záhyby a nerovnosti.

Parní ráz

Pro zarovnání extrémně odolných záhybů je k dispozici parní ráz s výstupem až 160 gramů páry za minutu.

Snadné čištění

Žehlička Philips má zabudovaný systém Calc Clean s dvojitým účinkem, který pomocí tablet zabraňuje usazování vodního kamene. Pravidelné čištění a odvápnění žehličky eliminuje tvorbu bílých nečistot na prádle během žehlení a udržuje přístroj v dobrém stavu.

Automatické nastavení páry

Pro snadnou a příjemnou obsluhu je zde zabudované automatické řízení páry, které bere ohled na zvolenou teplotu žehlení.

Praktické využití

Špička žehlící plochy má jedinečný tvar, díky kterému přináší několik nesporných výhod. Umožňuje snadné žehlení prádla kolem knoflíků, zajede do těch nejužších míst a dokonale vyžehlí i detailní vzory a ozdoby.

Snadná manipulace

Nízká hmotnost umožňuje snadný pohyb po prádle, jednoduchou manipulaci a snižuje námahu při práci.

Top v kategorii