logo
Philips Azur Performer GC3802/20

Philips Azur Performer GC3802/20

91%
Philips Azur Performer GC3802/20
Krátký popis: Parametry Philips Azur Performer GC3802/20 Popis produktu Tato žehlička kombinuje vysoký výkon a snadné použití. Uni ...
Výrobce: Philips
Kategorie: Žehličky
Cena od:   1 244 Kč
Popis produktu

Parametry Philips Azur Performer GC3802/20

Popis produktu

Tato žehlička kombinuje vysoký výkon a snadné použití. Unikátní systém napařování vypouští vodní páry rovnoměrně během žehlení a zajišťuje tak dokonalou hladkost. Speciální povrch žehlící plochy je odolný proti poškrábání a mechanickému poškození. Žehlička má nízkou hmotnost pro vaše pohodlí, ale neztrácí na účinnosti ani výkonu. Obsahuje také užitečný systém samočištění vodního kamene a odvápnění. Díky zúžené špičce se dostane i do problematických míst, jako je okolí kolem knoflíků, mezery mezi přehyby a řasením. Dopřejte si dokonale vyžehlené prádlo s minimální námahou.

Extrémní výkon a rychlé zahřívání

Napařovací žehlička Azur Performer Plus je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Její vysoký výkon zajišťuje rychlé zahřívání a snadné žehlení se skvělými výsledky.

Unikátní povrch

Jedinečná technologie žehlicí plochy StreamGlide zajišťuje prvotřídní klouzání po prádle a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození.

Neustálé napařování

Pro dokonale vyžehlené prádlo bez záhybů a krabacení má tato žehlička neustálý výstup vodní páry s hodnotou 40 g/min. Žehlení je díky tomu rychlejší a preciznější.

Silný parní ráz

Pokud vám na prádle vznikly odolné přehyby a krabacení, máte k dispozici parní ráz o hodnotě 140 g/min, který zkrotí veškeré nechtěné záhyby.

Efektivní systém čištění

V žehličce je zabudovaný systém Calc Clean, který zabraňuje usazování vodního kamene a umožňuje snadné odvápnění přístroje. Tato pravidelná péče redukuje vznik nepříjemných bílých skvrn na žehleném prádle, které jsou tvořeny usazenými nečistotami. Tato péče vám přinese lepší výsledky žehlení a delší životnost přístroje.

Automatické nastavení páry

Automatické řízení páry vám usnadní práci. Stačí nastavit vhodnou teplotu pro žehlené prádlo a nastavení páry se přizpůsobí.

Dostane se všude

Zúžená špička žehličky Philips je vhodná pro dosažení vysokého standardu žehleného prádla. Umožňuje se dostat do těch nejobtížnějších oblastí: mezi švy, přehyby a kolem knoflíků.

Snadná manipulace

Nízká hmotnost usnadňuje pohyb po oděvech a snižuje vaši námahu při žehlení. Žehlička Azur Performer Plus vám usnadní a urychlí práci.

Top v kategorii