logo
Panasonic Lumix DMC-TZ57

Panasonic Lumix DMC-TZ57

81%
Panasonic Lumix DMC-TZ57
Krátký popis: Popis produktu Doba klasických analogových fotoaparátů na film je dávno pryč. Už několik let naše vzpomínky a neopakovatelné momenty zachycuje ...
Výrobce: Panasonic
Kategorie: Kompakty
Cena od:   4 527 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Doba klasických analogových fotoaparátů na film je dávno pryč. Už několik let naše vzpomínky a neopakovatelné momenty zachycujeme většinou do digitální podoby. Má to samozřejmě spoustu výhod. Jednak není výroba každé fotografie tolik finančně náročná, můžeme fotografovat bez omezení a z pořízených snímků si později vybrat ty nejlepší. Naši předci tuto skutečnost sdílet nemohli. Pořiďte si digitální fotoaparát Panasonic DMC-TZ57EP-W a poznejte jeho ještě další velmi užitečné přednosti.


Každičký detail vynikne
Kvalita fotografií a náročnost uživatele se stále zvyšuje. Už nám nestačí malé standardní rozlišení a výrobci musí své technologie neustále zlepšovat. Panasonic DMC-TZ57EP-W obsahuje MOS snímač, který zachycuje až 16 Mpx. To je velmi úctyhodné číslo. Díky tomuto parametru můžete při postprodukci snímky ořezávat a vynikne na nich každičký detail kresby snímku.

Špatné světelné podmínky nejsou problém
Fotografie je nejvíce závislá na světle. Ne vždy ale máme dostatečné podmínky pro snímání scény. Z tohoto důvodu se zvyšuje buď automaticky, nebo manuálně citlivost snímače. Tento digitální fotoaparát Panasonic má citlivost až ISO 6400, takže vyfotografujete scénu osvětlenou pouze pouliční lampou. Bez problému lze také využít vestavěný blesk, který osvětlí scénu až na 3,1 metru.

Během fotografování a natáčení oceníte 7,7cm výklopný monitor. Ten si jednoduše přizpůsobíte okolnostem. Na displeji se během tvorby zobrazují jednotlivé parametry snímku čímž je snadnější kontrola nad správným nastavení expozice. S rozlišením přibližně 1 040 000 bodů máte možnost přehrávání vašich prací v dostatečné kvalitě a zajištuje vysokou viditelnost i za velmi slunečného osvětlení.

Univerzální a kvalitní objektiv
Výsledná fotografie je vždy závislá nejen na kvalitě čipu, ale také na optických vlastnostech objektivu. Fotoaparát Panasonic DMC-TZ57EP-W obsahuje výkonný objektiv DC VARIO se světelností F3,3–6,4, 20x optickým zoomem a stabilizací obrazu, která minimalizuje rozmazání při otřesech ruky, dokonce i při použití výkonného zoomu.

Aktivní režim stabilizace dokonce redukuje vibrace i při záznamu videa. Použitím optického zoomu 24–480 mm jste v tvorbě prakticky neomezení. Dokážete vytvořit snímek velké krajiny a po chvíli bezprostředně zachytit i velmi vzdálený objekt.

Video ve Full HD kvalitě
Pomocí tohoto malého digitálního fotoaparátu, který se vejde do kapsy batohu či kabelky, máte možnost nahrávat nádherná videa z vašich cest mimo domov, z rodinných oslav či kamarádské party. Zaznamenává video ve Full HD kvalitě 1920 × 1080 a klasickou frekvencí snímků 25 p. Záznam tak působí plynule a pohyb se nijak neseká. Nahrávání se zapne jednoduše stisknutím samostatného tlačítka. Můžete pohodlně a plynule přepínat z focení na video.

Chytrá aplikace pro snadnější práci
Vývojáři z firmy Panasonic vymysleli celkem chytrý program, který vám usnadní práci s fotoaparátem. Pomocí aplikace Panasonic Image App s ním můžete synchronizovat váš chytrý telefon a smartphone poté funguje jako vzdálený ovladač.

Stačí fotoaparát někde položit, postavit na stativ a ovládat ho na několik metrů. Ihned můžete fotografie a videa odesílat na sociální sítě a chlubit se přátelům. Pokud vlastníte v telefonu GPS modul, tak se ke snímkům automaticky zapisují informace o umístění.

Recenze Panasonic Lumix DMC-TZ57 (22)

Top v kategorii