logo
Onkyo DP-S1

Onkyo DP-S1

62%
Onkyo DP-S1
Krátký popis: Popis produktu Digitální kapesní přehrávač v novém provedení se dvěma zesilovači, převodníkem Sabre a dotykovou obrazovkou s obrovskou výdrží až ...
Výrobce: Onkyo
Kategorie: MP3 a MP4 přehrávače
Cena od:   11 990 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Digitální kapesní přehrávač v novém provedení se dvěma zesilovači, převodníkem Sabre a dotykovou obrazovkou s obrovskou výdrží až 15 hodin hodně hlasité muziky.

Kapesní muzika v novém světle

Digital Audio Player DP-S1 nabízí výjimečný výkon v praktickém balení, ze kterého vás nebudou bolet ruce, takže si ho můžete vychutnat kdekoliv na cestě. Uvnitř hliníkového těla fungují dva zesilovače ES9601K a DA převodník SABRE ES9018C2M, dva taktovací generátory, symetrické a nesymetrické výstupy, Wi-Fi®, Bluetooth® a obrovská skladovací kapacita, kterou ovládáte přes dotykový displej o velikosti 2.4" (rozlišení 320 × 240 pixel) pouze jednou rukou. Přehrávač zpracovává velmi přesně všechny digitální komprimované signály a bude tedy záležet již na vašem sluchu, jaké detaily při každém poslechu objevíte. Zesilování hlasitosti nemá vliv na zkreslení zvuku a 10 stupňový equalizér můžete ladit dle libosti. Onkyo jej navrhlo speciálně pro milovníky hudby v maximální čistotě a absolutní přesnosti. Stačí tedy již jen stisknout "Play".

Vysoce kvalitní mobilní zvuk by neměl být zbytečně drahý, nebo těžce použitelný. Na trhu je mnoho přenosných přehrávačů, ze kterých si můžete vybrat, ale DP-S1 přináší nejlepší vyváženost a dokonalou reprodukci s vysokou věrohodností a každodenní praktičností. Lehkost, kompaktnost a robustní provedení DP-S1 přináší do vašeho života radost z poslechu.

DAC a zesilovač pro vyvážený zvuk

Dvojitý SABER DAC (ES9018C2M) a zesilovače (ES9601K) jsou uspořádány symetricky a obsluhují samostatné kondenzátory. Připojte sluchátka přes 2,5mm (3 / 32˝) čtyřpólový výstup, pro umožnění vyváženého audio poslechu s oběma DAC a zesilovači současně. K dispozici jsou 2 režimy: BTL, který zvyšuje hnací výkon a režim ACG pro lepší stabilitu. Oba režimy nabízejí hmatatelné zvýšení prostorové a dimenzionální úrovně.

Ať už se používá vyvážený nebo nevyvážený režim, transparentní reprodukce zvuku poskytuje vhled a dynamickou odezvu.To prostě pouze s chytrým telefonem nemůžete zažít.

Univerzální podpora hudby

Zařízení DP-S1 podporuje MQA *, DSD 5.6 MHz / 2.8 MHz, FLAC, WAV, ALAC a AIFF až do 192 kHz / 32 bitů a přehrává všechny populární komprimované zvukové formáty, které ovládáte přes dual-band Wi-Fi® a hotspot. Bezchybné vysílání z TIDALU a TuneIn bez ohledu na to, kde jste.

Připojení Stream a Cast

Dual-band 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi® podporuje streaming na vyžádání hudební služby. Bezdrátová technologie

Bluetooth® umožňuje zrcadlit obsah z DAP do domácího audio systému nebo do autorádia. Obě zdířky pro sluchátka slouží jako Line výstupy, což znamená, že máte přístup k téměř polovině terabajtu hudby na prakticky jakémkoli hi-fi.

Podporuje Hi-Res format MQA

MQA není typické Hi-Res Audio s vyšší bitovou rychlostí, nebo vyšší vzorkovací frekvencí. Je to zcela nový a odlišný způsob zachycování, doručování a reprodukce zvukových služeb, při zachováví kouzla původního zvuku z nahrávacího studia.

Top v kategorii