logo
Nokia 225 Dual SIM

Nokia 225 Dual SIM

81%
Nokia 225 Dual SIM
Krátký popis: Popis produktu Pokud hledáte Dual SIM telefon za vynikající cenu, s jednoduchou ovladatelností a vystačíte si s přístupem k internetu i sociál ...
Výrobce: Nokia
Kategorie: Mobilní telefony
Cena od:   1 190 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Pokud hledáte Dual SIM telefon za vynikající cenu, s jednoduchou ovladatelností a vystačíte si s přístupem k internetu i sociálním sítím, pak by vás mohl oslovit telefon Nokia 225. Je to malý, lehký telefon s dlouhou výdrží baterie a s výbavou, která by se majiteli opravdu mohla hodit, a ne aby jen zvyšovala cenu telefonu. Dostanete důležité funkce pro každodenní použití, jakými je například kalendář, budík, kalkulačka, FM rádio a 2Mpx fotoaparát pro okamžité zaznamenání situací. Pořízené fotografie, natočené video a hudbu uložíte na paměťovou kartu Micro SDHC. Chcete tyto soubory sdílet s jiným zařízením? Žádný problém. Zapněte Bluetooth a bezdrátově přeneste data do jiného zařízení. Stejně tak poslouží pro bezdrátové handsfree do ucha. Oproti modelu 220 má větší displej o 0,4", silnější baterii a je tenčí.


Hlavní předností je přístup k internetu ve vymazleném prohlížeči Nokia Xpress. Přináší výtečnou odezvu a díky 90% kompresi dat pomůže ušetřit peníze. Rychlý internet jistě využijete i v kombinaci s již předinstalovanými aplikacemi. Facebook, Twitter a Nimbuzz jsou již předem připraveny, takže se můžete rovnou pustit do zveřejňování obsahu a komentování. Lehkost uživatelského prostředí bez složitého operačního systému se pozitivně odrazila na minimální energetické náročnosti, a tak s vámi v kapse vydrží nabitý až 36 dnů! Nestarejte se o dobíjení a věnujte se práci nebo raději zábavě.


Parametry a specifikace:


Použití: Základní
Konstrukce: Klasická
Slot pro paměťovou kartu: Micro SDHC
Maximální velikost paměťové karty: 32 GB
Úhlopříčka displeje: 2,8"
Funkce BlueTooth, Dual SIM
Rozlišení snímače: 2 Mpx
Rozlišení v pixelech: 320×240
Typ displeje TFT


Funkce

Funkce BlueTooth, Dual SIM, FM Rádio, Kalendář/Budík, Hudební přehrávač


Multimédia

Podporované audio formáty AAC, MIDI, MP3
Podporované video formáty AVI, H.264


Podporované služby

Integrované služby Facebook, Twitter


Fotoaparát

Rozlišení snímače 2 Mpx


Konektivita/rozhraní

Konektory Jack (3,5mm), USB micro


Rozměry

Šířka 55 mm (5,5 cm)
Výška 124 mm (12,4 cm)
Hloubka 10,4 mm (1,04 cm)


Hmotnost

Hmotnost přesně 99,8 g

Recenze Nokia 225 Dual SIM (249)

Top v kategorii