logo
Nikon D3400

Nikon D3400

95%
Nikon D3400
Krátký popis: Parametry Nikon D3400 Popis produktu Příjemně lehký, dostatečně kompaktní pro časté přenášení, designový, nabitý fun ...
Výrobce: Nikon
Kategorie: Digitální zrcadlovky
Cena od:   20 309 Kč
Popis produktu

Parametry Nikon D3400

Popis produktu

Příjemně lehký, dostatečně kompaktní pro časté přenášení, designový, nabitý funkcemi, s nízkou spotřebou a vysokou kapacitou 1200 snímků na jedno nabití, to je jen malý výčet toho, co vám tento model nabídne. Příznivci sociálních sítí patrně nejvíc ocení funkci SnapBridge, která umožňuje okamžitou synchronizaci fotoaparátu a chytrého telefonu již během focení, a to i v režimu spánku. Dech beroucí zážitky můžete sdílet během okamžiku. Další klíčovou předností je kvalita objektivů Nikkor, které jsou navíc kompatibilní s celou řadou objektivů formátu DX – neváhejte použít světelný objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro promyšleně rozmazané pozadí, teleobjektiv pro vzdálené objekty nebo speciální širokoúhlý objektiv pro získání nevšední kompozice se všemi detaily.

Okamžité sdílení díky SnapBridge a Bluetooth

Díky funkci SnapBridge a Bluetooth bude váš fotoaparát neustále propojen s vašim chytrým telefonem. Všechny fotky jsou synchronizovány již během fotografování, doslova během sekundy si je můžete prohlížet, nebo sdílet i na vašem smartphonu, nebo tabletu. Je to rychlé, pohodlné a snadné. Svět sociálních sítí máte na dosah kdykoli a kdekoli. Jakmile je spojení jednou provedeno, zůstává aktivní.

Brilantní fotografie

Obrazový snímač formátu DX s 24,2 milionu pixelů vám nabídne opravdu brilantní výsledné fotky, a to i při nízké hladině osvětlení. Povyšte běžné momentky na skutečně nevšední fotky, které budou působit sofistikovaným dojmem. Dobrým pomocníkem je i funkce s plynule rozmazaným pozadím, která i přesto dokáže zachovat zajímavé detaily. Rozsah citlivosti ISO je až neuvěřitelný.

Zachyťte krásu okamžiku

Je jedno, zdali fotíte blízké nebo vzdálené objekty, digitální jednooká zrcadlovka Nikon zajistí rychlost, přesnost, perfektní zaostření, exkluzivní barvy a snadnou dostupnost klíčových ovládacích prvků. Optický hledáček je navíc pohodlnější než focení klasickým kompaktem. Přiložíte oko k hledáčku a získáte nenarušený obraz vlivem dopadajícího slunečního světla, nebo jiných okolností.

Dejte průchod fantazii

Užijte si zabudované speciální efekty a předvolby Picture Control. Vyberte si z 10 různých efektů a aplikujte je ještě před expozicí. Nezapomínejte také na retušovací menu a efekty, které vašim snímkům dodají opravdu nevšední atmosféru. Hrajte si, vylepšujte a laďte, výsledek vás potěší. Upravte kontrast, sytost barev, nebo vyřízněte jen to nejlepší. Fantazii se meze nekladou.

Sofistikovaný průvodce

Prostorný LCD monitor s vysokým rozlišením vám umožní vytvářet působivé kompozice, průběžně kontrolovat výsledné foto a pohodlně aplikovat speciální efekty. Při každém kroku máte navíc k dispozici zabudovaný Režim průvodce, který vám bude v případě potřeby asistovat krok po kroku. Dozvíte se například, jak přizpůsobit nastavení fotoaparátu pro brilantní fotky nebo videa.

Top v kategorii