logo
Niceboy RAZE

Niceboy RAZE

91%
Niceboy RAZE
Krátký popis: Parametry Niceboy RAZE Popis produktu Poslechněte si svou oblíbenou hudbu kdekoli a v té nejlepší zvukové kvalitě. P ...
Výrobce: Niceboy
Kategorie: Reprosoustavy
Cena od:   990 Kč
Popis produktu

Parametry Niceboy RAZE

Popis produktu

Poslechněte si svou oblíbenou hudbu kdekoli a v té nejlepší zvukové kvalitě. Praktický a vysoce výkonný přenosný reproduktor Raze je vybaven bezdrátovým rozhraním Bluetooth, které se postará o stabilní přenos hudby z vašeho mobilního či jiného zařízení. Silný zvuk má na starosti 12wattový výkon a ten nejlepší audio zážitek poznáte díky 360° zvuku, který vyplní celý prostor. Skvělou volbou je reproduktor i díky své vodotěsnosti, jež vám přijde vhod především na cestách. Zařízení obsahuje funkci NFC, která vám usnadní používání, i vestavěný mikrofon pro handsfree telefonáty. V neposlední řadě vás osloví také kvalitní a moderní design.

360° zvukem vyplníte každý kout

S reproduktorem Raze poznáte kvalitní prostorové audio, na které hned tak nezapomenete. Zařízení nabízí výkon 12 wattů a 360° zvuk, který je vysílán do celého prostoru okolo vás, nikoli jen jedním směrem. Výrazně lépe tak ozvučí každou místnost i exteriér. Přehrávaná hudba bude dokonale čistá a nádherně hluboká.

Spolehlivé spojení pro ničím nerušený poslech

Abyste si užili bezdrátový přenos hudby bez kompromisů, je reproduktor vybaven bezdrátovým rozhraním Bluetooth verze 4.2, jež zajišťuje stabilní a spolehlivé spojení, a to až do vzdálenosti 10 metrů. Propojit jej můžete se svým mobilním telefonem, počítačem nebo třeba tabletem. V provozu vám navíc vydrží díky 2200 mAh baterii až dlouhých 8 hodin.

Podpora za každé situace

Bezdrátový reproduktor je vybaven nejednou užitečnou funkcí, která vám usnadní a zpříjemní jeho používání. Díky funkci NFC jej jednoduše spárujete se svým mobilním telefonem, a to jeho pouhým přiložením k reproduktoru. Díky vestavěnému mikrofonu můžete zařízení používat i jako handsfree a vyřizovat s jeho pomocí telefonáty. Samozřejmostí je také Line-in vstup pro klasický audio kabel, s nímž k reproduktoru připojíte i zařízení, která nejsou vybavena rozhraním Bluetooth.

Elegantní i praktický

Reproduktor se vyznačuje stylovým a moderním designem, který přístroj promění v perfektní doplněk každé místnosti. Navíc si můžete vybrat z několika barevných variant – černé, modré nebo červené. Kompaktní rozměry z něj dělají skvělého společníka nejen do domácnosti, ale i na jakékoli cesty, kdy vám jeho manipulaci usnadní praktické poutko.

Maximální obrana proti vodě

Obrovskou výhodou je vodotěsná konstrukce – zařízení disponuje stupněm krytí IPX7, zajišťuje tak proti vodě plnou obranu. Nebojte se ho tak využít kdekoli, třeba i v přírodě či na zahradní párty u bazénu.

Top v kategorii