logo
Niceboy HIVE

Niceboy HIVE

90%
Niceboy HIVE
Krátký popis: Parametry Niceboy HIVE Popis produktu Vysoce kvalitní a elegantní bezdrátová sluchátka Hive značky Niceboy vám zpros ...
Výrobce: Niceboy
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   924 Kč
Popis produktu

Parametry Niceboy HIVE

Popis produktu

Vysoce kvalitní a elegantní bezdrátová sluchátka Hive značky Niceboy vám zprostředkují dokonalý zvukový zážitek. Objevíte v nich ty nejnovější technologie v čele s kvalitním CSR čipem a bezdrátovým rozhraním Bluetooth, jež vám zajistí poslech až do vzdálenosti 10 metrů od zdroje. Ke skvělému poslechu přispěje perfektní izolace i hluboké basy. Sofistikovaný a elegantní design bude dělat radost vám i vašemu okolí, na cestách pak oceníte praktické skládací provedení a baterii s výdrží až 13 hodin. Intuitivní nastavení je díky pouhým třem tlačítkům maximálně jednoduché. Sluchátka navíc můžete využít i jako handsfree, neboť obsahují vestavěný mikrofon.

To nejlepší potěšení pro vaše uši

Užijte si každý tón v dokonalém zvukovém podání. Sluchátka Hive značky Niceboy jsou vybavena těmi nejnovějšími technologiemi, které zaručují skvělý zvukový zážitek. Jejich součástí je kvalitní CSR čip a bezdrátové rozhraní Bluetooth verze 4.1, s nímž můžete sluchátka jednoduše propojit s potřebným zařízením, a to až ze vzdálenosti 10 metrů. Samozřejmostí je dokonalá izolace od okolního ruchu, stabilní zvuk a hluboké basy pro ten nejlepší hudební poslech.

Design s důrazem na eleganci

Jestliže toužíte po sluchátkách, která budou nejen podávat skvělé výkony, ale zároveň se stanou moderním a půvabným doplňkem, jste tu správně. Sluchátka Hive jsou vyrobena z kvalitních a na dotek příjemných materiálů, jejichž design je jednoduše elegantní. Ze dvou barevných provedení si můžete vybrat to pravé pro sebe a svůj styl.

Maximálně pohodlná i praktická

Sluchátka jsou vyvinuta tak, abyste si jejich používání maximálně užili. Díky svému bezdrátovému designu jsou perfektně pohodlná a navíc padnou každému, míru čelenky si totiž můžete sami přizpůsobit. Oceníte také skládací provedení, které z nich dělají perfektního kompaktního společníka. Díky vestavěnému mikrofonu je navíc můžete využít jako handsfree. Jednoduché ovládání, které najdete přímo na sluchátkách, skrývá pouhá tři tlačítka.

Kvalitní baterie s dlouhou výdrží

Těšte se díky sluchátkům z poslechu hudby co nejdéle. Zařízení disponuje baterií s dlouhou výdrží, která vám nabídne až 13 hodin nepřetržitého provozu. Samozřejmostí je i Line-in vstup pro kabel, jenž najdete společně s USB kabelem v balení.

Top v kategorii