logo
Mora MT 121 S

Mora MT 121 S

87%
Mora MT 121 S
Krátký popis: Parametry Mora MT 121 S Popis produktu Jednoduchá mikrovlnná trouba nabízí všechny základní funkce, které využíváte ...
Výrobce: Mora
Kategorie: Mikrovlnné trouby
Cena od:   1 548 Kč
Popis produktu

Parametry Mora MT 121 S

Popis produktu

Jednoduchá mikrovlnná trouba nabízí všechny základní funkce, které využíváte nejčastěji a žádné zbytečnosti navíc. Jídlo umí ohřát i rozmrazit. Pět nastavitelných stupňů ohřevu se snadno přizpůsobí vašim aktuálním potřebám, ale zároveň je natolik jednoduché, že to snadno zvládnou nastavit i děti a senioři. Tomu přispívají i dva velké mechanické voliče. Design je příjemně minimalistický a kompaktní rozměry této trouby se hodí i do menších kuchyní. Uvnitř se ale skrývá slušný objem a interiér z lakované oceli, která se snadno udržuje. Časovač ohřevu vám přípravu pokrmů usnadní.

Vše, co potřebujete

Jídlo rozmrazí i ohřeje. Tyto funkce jsou sice základní, ale zahrnují vše, co potřebujete. Bez zbytečností navíc.

Na výkonu záleží

Je více než jasné, že každý pokrm potřebuje pro svou přípravu jiný výkon a rychlost ohřevu. Mora vám nabízí správnou přípravu při každém stupni vaření. Vybrat si můžete až z pěti výkonových stupňů.

Jednoduché ovládání

Dva velké, mechanicky otočné voliče zajistí velmi jednoduché ovládání, které bez problémů zvládnou například starší lidé nebo děti.

Minimalistický design

Díky jednoduchému designu a kompaktním rozměrům se pro ni najde místo i v menší kuchyni. Zároveň se ale dovnitř mikrovlnky vejde vše, co je potřeba.

Top v kategorii