logo
Mora IM 651

Mora IM 651

92%
Mora IM 651
Krátký popis: Parametry Mora IM 651 Popis produktu Tuto myčku neuvidíte ani neuslyšíte. Vestavný typ s extrémně tichým provozem zů ...
Výrobce: Mora
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   9 299 Kč
Popis produktu

Parametry Mora IM 651

Popis produktu

Tuto myčku neuvidíte ani neuslyšíte. Vestavný typ s extrémně tichým provozem zůstane naprosto skrytý. Zároveň ale nabízí širokou škálu praktických funkcí. Úsporný provoz a funkce odloženého startu jistě potěší každou náročnou hospodyni. O bezpečnost vaší domácnosti se postará funkce AquaStop, díky které můžete běžící spotřebič bez problému ponechat bez dozoru. A velmi praktické vnitřní členění nabídne jednoduché používání, ale zároveň i maximální čistotu a zářivý lesk pro každý kousek vašeho nádobí.

Nízká spotřeba energie

Potěšte vaši peněženku! Efektivní mytí a sušení přináší velkou úsporu energie do každé domácnosti. Vaše nádobí bude zároveň dokonale čisté a beze šmouh, a to díky propracovaným technologiím a materiálům, které tento výrobce používá.

Tichý provoz

Velmi tichý provoz je jednoznačně výhodou! Můžete bez obav využívat i zvýhodněná noční tarifní pásma, aniž byste vzbudili ostatní členy domácnosti nebo sousedy. To vše zajistí dokonalé odhlučnění, kvalitní součástky a výkonný pohon myčky.

Praktické vnitřní členění

Každý kousek nádobí má své místo. Tři praktické koše nabízí ideální členění. Speciální zásuvka na příbory umístěná v horní části myčky zajistí bezpečnost i při mytí ostrých nožů a zároveň maximální čistotu drobného kuchyňského náčiní. Díky tomu všemu dosáhnete vynikající mycích výsledků.

Bezpečnost především

Chraňte svoji domácnost! Bezpečnostní funkce AquaStop v případě úniku vody odstaví přívod vody a zároveň vypumpuje zbytkovou vodu z nádrže myčky. Můžete tak bez obav nechat spotřebič v provozu i bez vašeho dohledu.

Šetřete Váš čas

Díky funkci odloženého startu si můžete začátek mycího cyklu posunout až o 24 hodin. Ať už chcete mít nádobí čisté po příchodu z práce, nebo rádi využíváte noční tarif elektřiny, svůj čas si nyní můžete dokonale naplánovat.

Top v kategorii