logo
Marshall Major III Bluetooth

Marshall Major III Bluetooth

95%
Marshall Major III Bluetooth
Krátký popis: Parametry Marshall Major III Bluetooth Popis produktu Bezdrátová Bluetooth sluchátka s dosahem až devět metrů, která ...
Výrobce: Marshall
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   2 590 Kč
Popis produktu

Parametry Marshall Major III Bluetooth

Popis produktu

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s dosahem až devět metrů, která předčí všechna vaše očekávání. Měniče o velikosti 40 mm dokonale zprostředkují hluboké basy i čisté výšky. Krásný design vytvořený i s důrazem na komfort nošení a praktičnost. Perfektní je i vysoká, a to více než 30 hodinová výdrž na jedno nabití. Moderní technologii najdete ukrytou i v nenápadném malém multifunkčním tlačítku. Díky němu můžete snadno listovat v hudební knihovně, měnit hlasitost, ale i ovládat příchozí hovory na vašem chytrém telefonu.

Bezdrátový poslech

Opravdová svoboda při poslechu hudby. Díky bezdrátovému přenosu Bluetooth s velkorysým dosahem okolo devíti metrů prožijete úžasný hudební zážitek na každém kroku.

Dlouhá doba poslechu na jedno nabití

Tato Bluetooth bezdrátová sluchátka vynikají i nadstandardní dobou, po kterou vám dovolí poslouchat vaše oblíbené skladby. Rockové pecky, pop hity či cokoliv, co je vašemu uchu blízké si na jedno jediné nabití budete moci užívat přes 30 hodin. I při opravdu dlouhém cestování si nemusíte lámat hlavu s hledáním nabíjecí zásuvky.

Tradičně bezchybný zvuk

Již tak tradiční dokonalost zvuku se line z pohodlných sluchátek, která dokonale padnou. Výjimečné vyvážení každého tónu se postará o nikdy nekončící fascinaci ze zvukové čistoty. Posílené basy, mrazivě čisté výšky a jemné střední melodie mají na svědomí 40 mm měniče.

Klasika v moderním kabátě

Krom své kvality zvuku si tato sluchátka zamilujete i pro jejich nápadně krásný a elegantní design a pohodlí. Velké komfortní ušní polštářky jemně doléhají na uši a netlačí. O pohodlí při nošení se stará i polstrovaný horní oblouk. Díky skládacímu patentu sluchátka lehce složíte a uložíte na později.

Kouzelné tlačítko

Na levém sluchátku se nachází multifunkční designové tlačítko, pomocí kterého lze snadno sluchátka ovládat. Pomocí několika stisknutí je možné skladby libovolně přehrávat, pozastavit, přepínat dopředu i zpět a je možné i ovládat hlasitost. Pomocí tohoto tlačítka budete moci ovládat i váš chytrý telefon. Můžete tak přijímat, odmítat nebo ukončovat příchozí hovory.

Top v kategorii