logo
Makita DCM501Z

Makita DCM501Z

100%
Makita DCM501Z
Krátký popis: Parametry Makita DCM501Z Popis produktu Ideální kávovar do dílny, na stavbu, na chalupu, ale i do motelu, penzionu, ...
Výrobce: Makita
Kategorie: Kávovary, čajovary, espressa
Cena od:   2 190 Kč
Popis produktu

Parametry Makita DCM501Z

Popis produktu

Ideální kávovar do dílny, na stavbu, na chalupu, ale i do motelu, penzionu, nebo na dovolenou. Mezi jeho přednosti patří to, že je přenosný, má pojistku, která ho vypne v případě nedostatku vody v nádržce a jeho obsluha je jednoduchá. Na jedno nabití akumulátoru připraví až pět šálků kávy. Příprava jednoho šálku zabere přibližně čtyři minuty. Do kávovaru můžete použít klasickou sypanou kávu, nebo kávové pody, což je porcovaná káva v malých polštářcích připravená z namleté kávy s přesně danou gramáží.

Ideální nejen do dílny

Kávovar je ideální do dílny, na stavbu, na chalupu, ale i do motelu, penzionu, nebo na dovolenou. Zkrátka všude tam, kde vás zrovna napadne a kde byste připojení do sítě hledali jen obtížně. Při práci je příjemné udělat si krátkou pauzu a vychutnat si lahodnou kávu, která vám znovu dodá energii.

Hlavní výhody

Mezi hlavní přednosti patří to, že kávovar je přenosný, má pojistku, která ho vypne v případě nedostatku vody v nádržce, jeho obsluha je jednoduchá ve všech ohledech, na jedno nabití akumulátoru připraví až pět šálků voňavé kávy. Příprava jednoho šálku (120 ml) zabere přibližně čtyři minuty.

Káva přesně podle vašeho gusta

Do kávovaru můžete použít klasickou sypanou kávu, nebo kávové pody, což je předem připravená porcovaná káva v malých polštářcích s přesně danou gramáží. Příprava kávy je díky tomu maximálně jednoduchá.

Top v kategorii