logo
LG 55UK6200

LG 55UK6200

94%
LG 55UK6200
Krátký popis: Parametry LG 55UK6200 Popis produktu Vychutnejte si výjimečnou podívanou na tomto 55“ SMART televizoru, který vám do ...
Výrobce: LG
Kategorie: LED televize
Cena od:   9 990 Kč
Popis produktu

Parametry LG 55UK6200

Popis produktu

Vychutnejte si výjimečnou podívanou na tomto 55“ SMART televizoru, který vám dopřeje perfektní obraz v rozlišení 4K UHD, skvělý prostorový zvuk a řadu chytrých funkcí. Tento povedený model za příjemnou cenu potěší také nadčasovým designem, který díky svým jednoduchým a čistým liniím zapadne do každého interiéru.

Žádné dráty, žádný problém

S technologií Bluetooth se snadno a bez zbytečných kabelů připojíte k jakémukoliv zařízení podporujícímu tuto technologii.

Bezkonkurenční rozlišení

Užijte si své oblíbené pořady v té nejlepší kvalitě. Rozlišení 4K UHD, které tento televizor podporuje, nabízí skutečně reálný obraz plný detailů a živých barev. Tak jak ho znáte z reálného života.

Perfektní podívaná z každého úhlu

Díky jednotné kvalitě obrazu zachovávající barevnou přesnost už nebudete muset řešit, odkud se na televizní obrazovku budete dívat. Skvělý výhled budete mít z každého úhlu pohledu!

Obraz bez chybičky

Žádný šum a perfektně ostrá podívaná i u obrazu s nižším rozlišením. To je výsledek práce čtyřjádrového procesoru, který se nepřetržitě stará o kvalitní obraz a vaši spokojenost.

Realita v přímém přenosu

Televizor se pyšní technologií 4K Active HDR, která si poradí s různými formáty HDR, včetně HDR10 Pro a HLG Pro. Výsledný obraz tak uchvátí perfektním kontrastem, jemnými detaily a živými barvami, které odpovídají realitě.

Zvuk, který vám vyrazí dech

K výjimečnému obrazu patří i výjimečný zvuk. A právě proto dostal tento LG televizor do vínku speciální zvukovou technologii, která vytváří hned několik virtuálních kanálů dosahujících efektu ultra prostorového zvuku.

Promyšlený do posledního detailu

Design, který zapadne do každého interiéru? Ano! Tento model má oku lahodící ultra tenké tělo a stylový kovový rámeček odpovídající současným trendům.

Opravdu chytrý televizor

Díky vyladěnému systému LG webOS objevíte základní ovládací prvky, vybrané aplikace a další prémiové služby, které tento chytrý televizor nabízí. Ovládání i hledání tak zvládnete snadno a rychle, buď klasicky s pomocí dálkového ovladače, nebo prostřednictvím svého hlasu.

Top v kategorii